SPEKTAKL "KAROLINA - KSZTAŁT ŚWIĘTOŚCI"
Szczęść Boże!
Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszym spektaklem. 
Ze względów organizacyjnych  - przygotowanie odpowiedniej ilości miejsc - serdecznie prosimy o zadeklarowanie swojej obecności w poniższym formularzu:
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko zgłaszającego: *
Miejscowość: *
Ilość osób: *
Adres email do kontaktu *
Klauzula informacyjna RODO:

Na podstawie art. 7 ust. 1 pkt 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanego przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Parafia Katedralna w  Tarnowie danych osobowych podanych w powyższym zgłoszeniu w celach komunikacyjnych prowadzonych przez w/w parafię. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 5 pkt 7 Dekretu i może być cofnięta

 KLAUZULA INFORMACYJNA
Administratorem danych osobowych jest Parafia Katedralna w Tarnowie. Z administratorem danych można skontaktować się w następujący sposób:
- listownie na adres: ul. Kapitulna 2, 33-100 Tanów
- przez e-mail: tarnow_katedra@diecezja.tanow.pl
- telefonicznie: 14 621 45 01
Okres przechowywania danych przez Administratora zależy od celu przetwarzania.
Okres przechowywania danych może także wynikać z przepisów, gdy stanowią one podstawę przetwarzania. W przypadku przetwarzania danych na podstawie uzasadnionego interesu Administratora, dane przechowywane są przez okres umożliwiający realizację tego interesu lub do wycofania zgody na przetwarzanie. Po upływie okresu przetwarzania dane są nieodwracalnie usuwane.
Administrator zastrzega sobie prawo ujawnienia wybranych informacji dotyczących osoby, której dane dotyczą, właściwym organom, które zgłoszą żądanie udzielenia takich informacji, opierając się na odpowiedniej podstawie prawnej oraz zgodnie z przepisami obowiązującego prawa.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy