2017/2018 Formularz zgłoszenia placówki/klasy do uniwersytetu dziecięcego AMN
1. Wypełnienie poniższego formularza jest wstępną i niezobowiązującą deklaracją uczestnictwa klasy / placówki w zajęciach uniwersytetu dziecięcego Akademii Młodych Naukowców organizowanego przez Akademię Piaseczno.

2.Wypełnienie formularza ułatwi nam kontakt z zainteresowanymi osobami, oraz umożliwi przygotowanie harmonogramu zajęć na rok szkolny 2017/18.

3. Administratorem danych osobowych podanych w tym formularzu jest właściciel marki Akademia Piaseczno i piaseczyńskiego ośrodka Akademii Nauki, firma emQ Mirosław Kucharski z siedzibą w Piasecznie 05-500 ul. Nowa 10 (ośrodek ul.Młynarska 19 lok 110).

4. Wypełniając poniższy formularz zgadzasz się na otrzymywanie korespondencji e-mailowej od Akademii Piaseczno (administratora danych).

5. Twoje dane są bezpieczne, nigdy nie będą przekazywane w jakiejkolwiek formie innym podmiotom niż należące do właściciela piaseczyńskiego ośrodka Akademii Nauki.
W każdej chwili możesz poprosić o usunięcie Twoich danych z naszej bazy wysyłając do nas e-mail z taką prośbą z adresu podanego w poniższym formularzu.

6. Dane oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

7. W razie pytań prosimy o kontakt e-mailowy: biuro@AkademiaPiaseczno.pl. lub telefoniczny: 601 222 994

8. Aby formularz został zapisany w bazie danych należy po wypełnieniu wymaganych pól kliknąć na przycisk "PRZEŚLIJ" znajdujący się na dole strony.

9. Planowany termin rozpoczęcia zajęć - pierwsze grupy startują już we wrześniu 2017

10. O przyjęciu zgłoszenia decyduje kolejność zgłoszeń poprzez formularz. Jak co roku ze względu na ilość trenerów mamy limit placówek, które możemy obsłużyć !!!
Nazwisko osoby zgłaszającej placówkę/klasę *
Imię osoby zgłaszającej placówkę/klasę *
Aktualny adres e-mail osoby zgłaszającej placówkę/klasę *
Jeżeli nasz system otrzyma zwrot z serwera pocztowego z informacją o nieprawidłowym adresie, Twoje zgłoszenie zostanie automatycznie usunięte.
Wpisz ponownie aktualny adres e-mail *
Numer tel komórkowego osoby zgłaszającej placówkę/klasę *
W przypadku dzieci podaj tel. opiekuna !
Skąd wiesz o naszych zajęciach? *
Szkoła / przedszkole... dane adresowe *
Numer, ulica, nazwa...
Ilość zgłaszanych klas *
Uwagi
Tutaj wpisz dodatkowe informacje związane z dzieckiem, organizacją lub płatnościami za kurs
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy