ESN MUNI Brno - Buddy Program
Teší nás tvoj záujem stať sa buddíkom a členom ESN MUNI Brno. Náš Buddy program sa snaží prepojiť zahraničných študentov (erasmákov). Vy, domáci študenti, poznáte mesto Brno lepšie, viete erasmákovi ukázať jeho najdôležitejšie časti a to čo by nemal vynechať. Viete im pomôcť v situáciách keď sa nedá dohovoriť po anglicky. Na druhú stranu erasmák s tebou rád zdieľa svoje tradície a voľný čas. Teší nás keď naš buddy program pomáha vytvárať nové priateľstvá ktoré pretrvávajú aj po odchode erasmáka.

Momentálne tvrdo pracujeme na novom systéme, ktorý bude lepší, zrozumiteľnejší a s väčšou funkcionalitou. Pokiaľ chceš aby sme ti dali vedieť hneď, ako bude systém hotový, aby si sa mohol zaregistrovať a nájsť si svojho erasmáka vyplň prosím nasledovný formulár a my sa ti ozveme !

Email address *
Meno a Priezvisko *
Your answer
Dôležitá pripomienka
Odoslaním tohto formulára spracovávame tvoje osobné údaje. Tieto údaju použijeme výhradne na komunikáciu s tebou ohľadom nášho nového systému na Buddy program. Tvoje údaje neposkytneme žiadnej tretej strane a nebudu použité na komerčné ani reklamné účely.
Súhlasíš so spracovaním svojich osobných údajov ? *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of ESN Czech Republic. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms