„Aktywni – zdolni do zmiany. Poradnictwo obywatelskie w społecznościach lokalnych” FORMULARZ REJESTRACYJNY

Formularz służy rejestracji dla konferencji „Aktywni – zdolni do zmiany. Poradnictwo obywatelskie w społecznościach lokalnych”, która odbędzie się w Warszawie, 2 grudnia 2016 r. w Sali Sesji Urzędu Dzielnicy Wola m. st. Warszawy, ul. Solidarności 90. Rozpoczynamy o godzinie 10.30.

Udział w seminarium jest bezpłatny. W razie zmiany planów, bardzo prosimy o powiadomienie nas o rezygnacji z udziału pisząc e-mail: zbpo [małpa] zbpo.org.pl – miejsca wykorzystamy dla innych chętnych.

Organizatorem konferencji jest Związek Biur Porad Obywatelskich (ZBPO) – stowarzyszenie organizacji pozarządowych wspierające rozwój poradnictwa obywatelskiego w Polsce. Więcej o działaniach ZBPO: www.zbpo.org.pl

Konferencja jest współfinansowana ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Email address *
Imię i nazwisko *
Your answer
Organizacja / Stanowisko *
Your answer
Telefon kontaktowy *
Your answer
Wysyłając zgłoszenie, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych przez Związek Biur Porad Obywatelskich dla potrzeb niezbędnych do realizacji w.w. konferencji (zgodnie z ustawą z 29.8.1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz.U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.). *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Związek Biur Porad Obywatelskich. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms