Vnímání služeb souvisejících s vícedenním domácím cestovním ruchem
Vážené respondentky, vážení respondenti,

Dovolujeme si Vás požádat o vyplnění výzkumného dotazníku, který je zaměřen na zkoumání postojů k vybraným oblastem, souvisejícím s cestovním ruchem. Dotazník je anonymní a jeho výsledky budou využity výhradně na výzkumné účely. Žádné údaje, které se shromáždí na základě jeho vyplnění, nebudou poskytnuty třetím stranám.

Výzkumný dotazník byl vytvořen v rámci spolupráce několika organizací, či výzkumných institucí, přičemž shromážděné údaje budou sloužit pro formulování doporučení v rámci tvorby strategií systematicky zlepšujících služby cestovního ruchu, které jsou poskytovány skupinám, včetně lidí s těžkým zdravotním postižením.

Věříme, že svojí ochotou a precizním vyplněním jednotlivých otázek podpoříte tento účel našeho výzkumu. Vyplnění Vám zabere čas do 20 minut.

Za Vaši podporu a čas věnovaný této společensky důležité a náročné problematice Vám velice pěkně děkujeme.

Prosím, při vyplňování se zaměřte na Vaši poslední dovolenou (případně pobyt, či výjezd s ubytováním), která byla realizována v České republice.

V případě technických otázek nás můžete kontaktovat na: europe.tourism.research@gmail.com.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Účastí v průzkumu souhlasíte se spracováním osobních údajů v rozsahu identifikátorů definovaných tímto dotazníkem (např. rod, věk, vzdělání). Dotazník nezaznamenává žádnou elektronickou stopu (IP adresa). Všechny prvky jsou plně v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. Vaše anonymita bude plně zachována. *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy