Zajęcia dla dzieci polonijnych
 Rodziców polonijnych zainteresowanych rozwijaniem dwujęzyczności swoich dzieci zapraszamy na zajęcia stacjonarne i online z języka polskiego i wiedzy o Polsce pod nadzorem logopedy, polonisty i informatyka.
 
Lekcje stacjonarne odbywają sie w Newry (Irlandia Północna), natomiast w multimedialnych zajęciach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii można uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie.

  • Oferujemy zajęcia indywidualne i w grupach w dogodnych terminach i uzgodnionej częstotliwości. 
  • Proponujemy naukę czytania i zajęcia logopedyczne z neurologopedą oraz zajęcia przygotowujące do szkoły, rozwijające czytanie ze zrozumieniem i wzbogacające zasób słownictwa, które może prowadzić doświadczony polonista lub Kot Puma.
  • Proponujemy ćwiczenia przygotowujące do szkoły i utrwalające posiadane już wiedzę i umiejętności, które rozwijają percepcję słuchową i wzrokową, myślenie i skupienie. Wprowadzamy i utrwalamy kształty, liczby i litery; przygotowujemy do czytania i pisania w języku polskim. Wykorzystywane ćwiczenia rozwijają inteligencję, pamięć i myślenie przestrzenne. Uczymy analizy faktów, rozumowania, wyciągania wniosków i podejmowania decyzji.


Wypełnij poniższy formularz, a my odezwiemy się do Ciebie, by porozmawiać o szczegółach i ewentualnie ustalić dogodny termin zajęć próbnych.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię dziecka *
Inny rodzaj kontaktu (telefon, profil społecznościowy) OPCJONALNIE 
Rok urodzenia dziecka *
Imię i nazwisko rodzica/opiekuna *
Kraj zamieszkania *
Jakiego rodzaju zajęcie Cię interesują? *
Required
Biorąc pod uwagę wycenę za udział w lekcjach w zależności od ilości uczniów, ile minimalnie może być dzieci w grupie?
Clear selection
Pytania, sugestie, uwagi
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy