UWAGA - ZE WZGLĘDÓW RODZINNYCH AGENCJA ŚLUBNA DREAM DAY DESIGN NIE PRZYJMUJE NOWYCH ZLECEŃ DO ODWOŁANIA. PRZEPRASZAM I ŻYCZE POWODZENIA W ORGANIZACJI WASZEGO WYMARZONEGO SLUBU I WESELA!
Informacje o mnie, portfolio, opinie itp. znajdziesz na stronie internetowej http://dreamdaydesign.pl/

Zachęcam Cię do wypełnienia niezobowiązującej ankiety, która pozwoli mi przygotować dla Ciebie propozycję współpracy/wstępną ofertę, a w efekcie zaprojektować Twój wymarzony dzień.

Nie musisz już znać wszystkich odpowiedzi ale większa dokładność pozwoli zawęzić widełki cenowe.
Pamiętaj, że zawsze odpowiem na pytania mailowo kontakt@dreamdaydesign.pl oraz telefonicznie + 48 721 157 005.
Do dzieła, poznajmy się :)
Na Twoje zapytanie odpowie Martyna Masłyk - certyfikowany wedding planner/stylistka ślubna/właścicielka agencji ślubnej Dream Day Design.Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu, a działamy na terenie całego województwa dolnośląskiego i w okolicznych.
Poznajmy się. Jak się nazywacie? *
Twój e-mail i tel. kontaktowy: *
Skąd jesteś/gdzie mieszkasz na co dzień? *
Poniżej kilka pytań o Twój wymarzony ślub/event
Organizacja i/lub dekoracje jakiego eventu Cie interesuje? *
Required
Planowana data i miejsce przyjęcia (i miejsce ceremonii, na miejscu wesela czy oddalone - gdzie dokładnie): *
Planowana forma ślubu: *
Planowana forma wesela: *
Planowana liczba gości i zakładany budżet: *
Zaznaczcie proszę usługi, które chcielibyście nam powierzyć
CZĘŚCIOWA ORGANIZACJA (zaznacz wybrane do wyceny)
KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA (ewentualne usługi do wykluczenia/już zorganizowane podamy w punkcie kolejnym)
Captionless Image
Clear selection
Czy coś już macie wybrane/zarezerwowane? Sala, zespół itp.? Podaj proszę nazwy jeśli tak. Czy jakiś element wykluczyć z oferty (jeśli zaznaczyliście kompleksową organizację)? *
Jak do nas trafiłaś/łeś? *
Z przyjemnością zapoznam się z Twoimi dodatkowymi uwagami i marzeniami dotyczącymi tego idealnego dnia (czy ceremonia/wesele tradycyjne czy plenerowe, ślub cywilny czy koscielny, czy marzy się Wam jakiś styl/kolor/temat itp.)
Captionless Image
Twoje dane są u mnie bezpieczne :)
Administratorem Twoich danych osobowych jestem ja - właściciel agencji Dream Day Design Martyna Masłyk, NIP: 8851606480, ul. Róży Wiatrów 3/1, 53-023 Wrocław. Twoje dane osobowe podawane w ankiecie będą przetwarzane w celu przedstawienie oferty współpracy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przedstawienie oferty agencji. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie
Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
Twoje dane będą przechowywane przez okres naszych rozmów o współpracy i są bezpieczne na moim koncie e-mail chronionym hasłem, które znam tylko ja.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy