Objednávka stolního kalendáře Draci 2023
[English info bellow, please scroll to third box, thank you.]

Zdravíme Vás,

těší nás, že máte zájem o stolní kalendář Draci 2023. Tento tematický kalendář je výsledkem úsilí mnoha českých a slovenských autorů, které spojuje nadšení pro dračí a celkově fantasy tvorbu. Letošní dračí stolní kalendář je již šestým ročníkem tohoto projektu. Začínali jsme jako čistě komunitní projekt, vyráběné kalendáře byly určené zejména pro autory a členy komunity Draci.info. S postupem doby projekt stolního kalendáře vyrostl a rádi bychom výsledek naší práce opět nabídli také veřejnosti.

Předobjednávky pro výrobu byly ukončeny, ale stále máte možnost si kalendáře objednat ze skladových zásob. Pokud by se stalo, že by rezervní kousky nepokryly zájem, budeme organizovat ještě dotisk. Proto prosím v zájmu co nejhladšího průběhu nenechávejte objednání na poslední chvilku :)

Za všechny autory děkuje
Veronika "Samantha" Plátková
ilustrace, organizace a výroba kalendářů

draci@porepublice.cz | artOfSamanthaDragon@gmail.com
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Doručení na Slovensko
Pokud Vám nevadí, že je kalendárium česky a přesto byste rádi měli dračí kalendář na stole i na Slovensku, tak je to určitě možné! Cena kalendáře zůstává stejná, změní se pouze cena dopravy. Pro platbu bych preferovala využít bankovní převod, ale je možné domluvit se i na platbu přes PayPal. Pro individuální domluvu mi napište na e-mail draci@porepublice.cz - děkuji!
[ENG]  Dragon desk calendar 2023 - other countries
Hello,

we are pleased that you are interested in the table calendar Dragons 2023. This thematic calendar is the result of the efforts of many Czech and Slovak authors, which combines enthusiasm for dragons and fantasy creation in general. This year's dragon desk calendar is already the sixth year of this project. We started as a purely community project, the produced calendars were mainly intended for authors and members of the Draci.info community. Over time, the desk calendar project grew and we would like to offer the result of our work to the public again.

This desk calendar is double-sided with dimensions of 36 × 14 cm, professionally printed on 160g/m² paper and has a 2-week template. It is only available in Czech language.
Within this calendar you will find 1 dragon-themed cover illustration, followed by 28 more dragon-themed page illustrations, created by Czech and Slovakian artists. We carefully chose the best of the competing artworks to be part of the calendar.

To get one (or more :)) desk calendars, please contact me via e-mail draci@porepublice.cz so we can agree about price of shipping and payment (probably using PayPal). Thank you!

Veronika "Samantha" Plátková
ilustration, organization and calendar production
Jak bude kalendář vypadat?
Stolní kalendář Draci je čtrnáctidenní, má rozměry 36 × 14 cm, je profesionálně oboustranně tištěný na matný papír o gramáži 160g/m², umístěný na kartonovém stojánku a svázaný černou kroužkovou vazbou.
Po titulní straně následuje strana s přehledovým kalendáriem na celý rok 2023 a dále už je 14denní kalendárium na rok 2023, zakončeno stranou s vizitkami autorů jednotlivých ilustrací.
V kalendáři naleznete 1 celostránkovou a dále 28 plnobarevných dračích ilustrací od českých a slovenských autorů. Ze všech děl, která do kalendáře přihlásili, pečlivě vybíráme ta nejlepší.
Vizualizace kalendáře na rok 2023
Vzhled vnitřní strany
Termíny
Aktuálně jsou kalendáře ve výrobě, rozesílání zkompletovaných objednávek bude probíhat v první polovině října a to po uhrazení ceny objednávky (včetně ceny za vybraný způsob doručení). Platby jsou přijímány předem, převodem na bankovní účet. Podklady pro platbu Vám zašlu na zde vyplněný kontaktní e-mail.

Veškeré údaje vyplněné v tomto formuláři budou použity pouze za účelem vyřízení předobjednávky. Případné úpravy objednávky (počet kusů, jiný způsob doručení apod.) si můžeme individuálně domluvit po e-mailu. Chcete-li dostávat další informace do Vaší schránky, vyberte tuto možnost prosím na závěr tohoto formuláře.

Postrádáte zde nějaké nutné informace, máte dotaz nebo nápad? Použijte prosím buď políčko na konci tohoto formuláře nebo mi napište na e-mail draci@porepublice.cz
Počet kusů kalendáře (290 Kč/ks) *
Doprava *
Vaše jméno a příjmení *
Vaše adresa / Adresa výdejního místa
Váš telefon *
E-mail, na kterém Vás mohu ohledně předobjednávky kontaktovat *
Chcete dostávat aktuální informace o tomto projektu přímo na Váš e-mail? *
Chcete nám sdělit nějaký názor, připomínku nebo doplnit poznámku k předobjednávce?
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy