Rekrutacja KROK 1 - formularz kontaktowy
Szkoła Podstawowa Akademia Dobrej Edukacji w Pruszczu Gdańskim, ul. Jana Kochanowskiego 2
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Do której klasy chcesz zapisać swoje dziecko? *
Od kiedy chcesz zapisać dziecko do naszej szkoły? *
Jaka forma edukacji Cię interesuje? *
Czy Twoje dziecko posiada orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego? *
Dodatkowe informacje *
Imię i nazwisko dziecka *
Imię i nazwisko zgłaszającego rodzica (opiekuna prawnego) *
Numer telefonu *
Adres e-mail *
Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych na potrzeby rekrutacji
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) informuję, iż:
   - Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu przed rekrutacyjnym jest Akademia Dobrej Edukacji w Pruszczu Gdańskim, nr telefonu: 669-477-685, ade.pruszcz@dobraedukacja.edu.pl, z siedzibą w Pruszczu Gdańskim, ul. Kochanowskiego 2, 83-000 Pruszcz Gdański.
   - Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem: iod@dobraedukacja.edu.pl
Należy pamiętać, iż powyższe dane służą wyłącznie do kontaktu w sprawach bezpośrednio związanych z przetwarzaniem danych osobowych.
   - Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu przed rekrutacją do Akademii Dobrej Edukacji w Pruszczu Gdańskim na podstawie art. 6 ust. 1 lit. A RODO,
   - Odbiorcą podanych danych osobowych będą pracownicy administracyjni, pedagogiczni i psycholodzy Akademii Dobrej Edukacji w Pruszczu Gdańskim oraz Stowarzyszenia Dobra Edukacja (ul. Górczewska 13, 01-189 Warszawa).
   - Dane osobowe zawarte w formularzach będą przetwarzane przez okres trwania procesu rekrutacji.
   - Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych.
   - Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.
   - Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i można ją w dowolnym momencie wycofać, z tym że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody  przed jej wycofaniem.
Dziękujemy za wypełnienie zgłoszenia, odezwiemy się w ciągu najbliższego tygodnia.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Stowarzyszenie Dobra Edukacja. Report Abuse