Formularz zgłoszeniowy
DO UDZIAŁU W SEMINARIACH DOTYCZĄCYCH REWITALIZACJI MIASTA ZIELONA GÓRA
Cykl seminariów dot. rewitalizacji Miasta Zielona Góra oraz szkolenie poświęcone możliwościom pozyskiwania środków na działania wpisane do Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Zielona Góra na lata 2016-2022 - dedykowane są przedstawicielom zielonogórskich organizacji pozarządowych oraz osobom planującym działania rewitalizacyjne.
Zgłaszam swój udział w seminarium w dniu: *
Seminaria zaplanowane są jako cykl spotkań, których celem jest wymiana doświadczeń, zaplanowanie działań i pozyskanie partnerów do wspólnej realizacji przedsięwzięć wynikających z Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Zielona Góra na lata 2016-2022. Dlatego zachęcamy do udziału we wszystkich spotkaniach.
Required
Miejsce spotkań:
Seminaria odbędą się w siedzibie:
Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Zielonej Górze
ul. Dąbrowskiego 41D/3
(wejście od podwórza Urzędu Miasta lub od ul. Jeleniej)
zobacz na mapie -> https://goo.gl/maps/tHwmtp7LP5M2
Imię i nazwisko *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Telefon kontaktowy *
Your answer
Nazwa reprezentowanej organizacji pozarządowej
Your answer
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację na rzecz Collegium Polonicum z siedzibą w Słubicach, ul. Kościuszki 1, 69-100 Słubice oraz Miasto Zielona Góra w celach związanych z realizacją seminariów i szkolenia dla przedstawicieli NGO dot. rewitalizacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a osobie, która wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms