Aktuální problémy v různých oblastech psychologické praxe
Vážené kolegyně, vážení kolegové,

obracíme se na Vás s prosbou o vyplnění dotazníku reflektujícího Vaši psychologickou praxi, resp. potíže, se kterými se v ní setkáváte. Budeme rádi, budete-li s námi sdílet problémy, se kterými se potýkáte a budete-li maximálně otevření.

Cílem tohoto průzkumu je zmapovat, s jakými problémy se psychologové v různých odvětvích ve svých praxích setkávají, a zaměřit se na možné příčiny a řešení zjištěných problémů.

Právě Vaše praxe je jedinečnou devizou, která dodá tomuto průzkumu hodnotu. Jen s Vaší pomocí budeme moct nejčastější problémy pojmenovat.

Čas potřebný k vyplnění dotazníku se odvíjí od Vašich zkušeností a ochoty se o ně podělit. Přibližně se může jednat o 5 – 30 minut. Kromě odpovědí na předdefinované otázky totiž uvítáme i jakékoliv další podněty, které povedou ke zlepšení aktuální situace.

Výsledky budeme prezentovat na webových stránkách Unie psychologických asociací ČR (www.upacr.cz).
Dotazník bude na těchto stránkách dostupný k vyplnění do konce roku 2017. První výsledky budou prezentovány již v průběhu tohoto roku.

V případě dotazů, připomínek nebo technických potíží s vyplněním dotazníku nás, prosím, kontaktujte na e-mailové adrese michal.walter@centrum.cz.

Závěrem bychom rádi poděkovali za konzultaci, cenné rady a připomínky k tomuto dotazníku panu Mgr. Stanislavovi Ježkovi, PhD. a panu PhDr. Martinovi Dolejšovi, PhD.

Za organizační tým UPA ČR

Michal Walter
Michaela Borovanská
Lenka Šrámková

Souhlas s účastí v průzkumu a zpracováním odpovědí *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service