Wspieraj pomysłowych wawerczyków!    Zostań Przyjacielem “DziałaMy! Wawer”
Jesteś osobą, dla której ważne jest bliskie otoczenie, która chce dzielić się wiedzą i doświadczeniem przydatnym w realizacji pomysłów sąsiadów i społeczności lokalnej? Masz za sobą przynajmniej jedno zrealizowane działanie społeczne w dzielnicy?  Zostań Przyjacielem “DziałaMy! Wawer”!
 
“DziałaMy! Wawer” to inicjatywa, której celem jest wzmacnianie warunków oraz klimatu sprzyjającego pomysłowości mieszkańców i mieszkanek Wawra. Zależy nam na budowaniu sieci porozumienia i współpracy między mieszkańcami, przedsiębiorcami oraz organizacjami związanymi z Wawrem. W ramach “DziałaMy! Wawer” od maja 2019 roku uruchomimy narzędzie internetowe, w którym mieszkańcy będą mogli dodawać swoje pomysły na zmianę okolicy oraz uzyskiwać informację i energię zwrotną, a także wskazówki wspierające ich działania. Będziemy aktywni także poza Internetem! Planujemy wydarzenia łączące pomysły i ludzi oraz pokazujące, że wspieranie zaangażowania i pomysłowości  - także tej innowacyjnej, oddolnej, spoza ram klasycznych miejskich rozwiązań, jak budżet partycypacyjny czy inicjatywa lokalna - jest kluczem do doskonalenia życia w Wawrze.

Chcesz przyłączyć do Przyjaciół “DziałaMy! Wawer”? Czekamy na Twoje zgłoszenie ze wskazaniem podstawowych danych (imię, nazwisko, kontakt) oraz krótkim opisem zrealizowanego działania społecznego w dzielnicy.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko *
Adres e-mail
Telefon
Napisz krótko dlaczego uważasz, że jesteś świetnym przykładem Przyjaciela wawerskiej pomysłowości?
Możesz opisać tutaj w kilku zdaniach swoją społeczną działalność lub ostatnią inicjatywę albo po prostu przekonać nas, że masz motywację do wspierania innych pomysłowych mieszkańców i mieszkanek.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy