3. edycja Biegu „Stargard dla Niepodległej”
Zapraszamy do uczestnictwa w 3. edycji Biegu „Stargard dla Niepodległej”. Z uwagi na trwającą pandemię i wprowadzone obostrzenia, w tym roku bieg nie ma charakteru rywalizacji sportowej i odbywa się bez udziału publiczności. Biegniemy treningowo (w formie zorganizowanej aktywności fizycznej) lub wirtualnie (każdy sam wybiera czas i miejsce). Szczegóły w regulaminie:

REGULAMIN – PLIK PDF
https://drive.google.com/file/d/1VELRxQTkOFDvolM5Nsg6Fo9GhLRpxQtW/view?usp=sharing

Osoby chcące wziąć udział w biegu stacjonarnym (treningowym) w dn. 11 listopada 2020 r., powinny wydrukować, wypełnić i przynieść ze sobą wypełnione oświadczenie:

OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA – PLIK PDF
https://drive.google.com/file/d/1nDfUh4BkQbNDYTX255mhTKHEX6zwebcu/view?usp=sharing
Imię i nazwisko uczestnika *
Data urodzenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Adres zamieszkania (przez najbliższe 2 tygodnie od daty wydarzenia) *
Numer telefonu kontaktowego *
Adres mailowy
Deklaruję udział w: *
Required
*
Required
*
Required
*
Required
*
Required
*
Required
Organizator, wszystkie osoby z nim współpracujące, a także osoby związane z przeprowadzeniem i organizacją wydarzenia nie ponoszą odpowiedzialności względem uczestników za straty osobowe, kontuzje lub szkody rzeczowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po wydarzeniu. Uczestnicy startują na własną odpowiedzialność. Uczestnicy ponoszą osobistą odpowiedzialność za wszystkie działania lub zaniechania skutkujące naruszeniami dóbr lub praw innych osób. Przez akceptację niniejszej deklaracji uczestnicy zrzekają się prawa dochodzenia prawnego lub zwrotnego od organizatora lub jego zleceniobiorców w razie wypadku lub szkody związanej z wydarzeniem. Organizator nie zapewnia ubezpieczenia NNW uczestnikom wydarzenia.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy