Prihláška - Motoškola "PO ZADNOM" BASIC 3.9.2022
Tento formulár je záväznou prihláškou na kurz motoškoly "PO ZADNOM" vo vybranom termíne. Pre potvrdenie registrácie je potrebé uhradiť poplatok za registráciu vo výške 59€, ktorý ti bude odpočítaný z celkovej ceny za kurz. Informácie ku platbe obdržíš mailom po vypísaní a odoslaní formulára (táto povinnosť neplatí pre účastníkov s už zakúpeným darčekovým poukazom).

V prípade nezúčastnenia sa kurzu je táto platba považovaná za storno poplatok - to znamená, že nebude učastníková vrátená. Organizátori kurzu majú právo odložiť, zrušiť alebo zmeniť termín kurzu kvôli nedostatočnému počtu prihlásených účastníkov alebo z iných príčin, ktoré nemôžu kontrolovať alebo ktoré môžu ovplyvniť zdravie a bezpečnosť účastníkov. V takomto prípade bude poplatok vrátený a účastníci kurzu budú o takejto skutočnosti informovaný.

Všetky údaje sú povinné a budú použité iba interné účely:
- e-mail pre potvrdenie registrácie,
- tel. kontakt pre potreby kontaktovania v prípade zmien, alebo doplnenia údajov či informácií a
- celá adresa pre vyhotovenie faktúry.

Vyplením tohto formulára účastník vyjadruje súhlas s vyššie uvedenými podmienkami a taktiež udeľuje SÚHLAS SO SPRACOVANÍM OSOBNÝCH ÚDAJOV v zmysle ustanovení nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679, z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (ďalej len „GDPR“) a podľa ustanovení zákona 18/2018 Z.z., z 29. novembra 2017 o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Potvrdením a odoslaním tohto formulára potvrdzuje, že bol informovaný v zmysle článku 13 Nariadenia GDPR a podľa ustanovení zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov o spracovávaní osobných údajov poskytnutých v súvislosti s kurzom motoškola "PO ZADNOM".

Ďakujeme a tešíme sa na teba ;)
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Prosím potvrď svoj email: *
Darčekový poukaz: *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy