Самодопомога при хронічному стресі
В зв’язку з тим, що зараз відбувається, ми знаходимося в стані хронічного стресу, визваного переживанням за себе та близьких, постійною втомою, недосипанням та інше. Пам'ятати про ці виклики і працювати з ними пропонує психологиня Ніна Зяблікова. Експертка нагадує, що стрес — це фізична та психологічна реакція тіла, яка впливає на емоції, настрій та поведінку людини.

А хронічний стрес викликає дратівливість, тривожність, депресію, головний біль та безсоння. Зрозуміло, що таким чином хронічний стрес негативно впливає на якість нашого життя і на всі органи та системи. Як це відбувається і якими є методи самодопомоги для себе і своїх близьких дізнавайтеся під час лекції, котру пані Ніна Зяблікова проведе у суботу, 17 вересня в освітньо-культурному просторі "Гончаренко центр" (початок лекції о 12.00, тривалість - півтори години).

Щоб записатися на участь у зустрічі, будь ласка, заповніть анкету - https://cutt.ly/HCuV33D - і без нагадувань приходьте у вказаний день та час за адресою вул.Велика Перспективна, 4а, другий поверх - вхід збоку (для орієнтиру - на першому поверсі цієї будівлі "Сушімастер"). Нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі, і ця також, безкоштовні!

Щоб бути у курсі новин, приєднуйтесь до каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги центр припиняє свою роботу, і ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Рейкарц" або на фабрикці "Зорянка") заради вашої безпеки. Дітей (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати та приймати на заходах у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та нашу політику безпеки. Зверніть на це увагу!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Напишіть ваше прізвище, ім‘я та по батькові, будь ласка *
Напишіть ваш номер телефону, будь ласка *
Поставте на початку крапку, наприклад:  .0508849716
Скажіть, чи ви раніше брали участь у заходах у Гончаренко центрі? *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy