Formularz zgłoszeniowy do programu stypendialnego Małe Programistki
Fundacja Girls Code Fun w tym roku realizuje trzecią edycję programu stypendialnego "Małe Programistki". Chcemy zapewnić młodym, utalentowanym dziewczynkom szerszy dostęp do edukacji w dziedzinie nowych technologii i programowania. Program stypendialny obejmuje semestr zajęć w szkole edukacji cyfrowej Kids Code Fun.

Zapraszamy do zgłaszania dziewczynek w wieku 8-15 lat (8-15 skończone 30 października 2018r.) Kandydatki nie muszą mieć doświadczenia związanego z programowaniem! Liczy się ich chęć do nauki, zaangażowanie i zainteresowanie bądź predyspozycje w kierunku przedmiotów ścisłych.
Aplikacje akceptujemy do 1 sierpnia 2018, godzina 17:00.
O wynikach rekrutacji poinformujemy do 1 września 2018 roku.

Aplikacja krok-po-kroku:
1. Zapoznaj się z Regulaminem Programu: https://docs.google.com/document/d/e/2PACX-1vSDaRr7YrKjqvJqI2cK_6_Fcfixuj8w5qEOQSxxdqazzsF-gHYQ-V1Qaby9AH_niczpcrlrNQtVZXR5/pub
2. Wypełnij poniższy formularz danych
3. Nakręć krótkie (1-2 minut) video, w którym przedstawiasz się i opowiadasz o swoim największym wyzwaniu w ostatnich latach i o tym, jak się z nim zmierzyłaś
LUB
Napisz esej (1-2 strony) o swoim największym wyzwaniu w ostatnich latach i o tym, jak się z nim zmierzyłaś?
5. Prześlij video LUB esej oraz wypełnioną zgodę opiekuna (sprawdź Regulamin Programu) na adres info@girlscodefun.pl, w temacie "[Imię i nazwisko] Małe Programistki Zgłoszenie"

Zachęcamy do wypełnienia formularza!

Zespół Girls Code Fun


_____________________________________________
Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest uzyskanie zgody opiekuna prawnego oraz zgody na rozpowszechnianie wizerunku dziecka przez Fundację do celów promocyjnych związanych z programem.

Imię i nazwisko opiekuna
Your answer
telefon opiekuna *
Your answer
email opiekuna
Your answer
Imię i Nazwisko aplikanta *
Your answer
Wiek aplikanta *
Your answer
Czy dla aplikantki będzie to pierwsza przygoda z programowaniem? *
Dziewczynki mogły uczyć się już podstaw programowania. Język Scratch jest najbardziej popularnym obecnie językiem programowania dla dzieci ale dziewczynki mogą znać też podstawy innego języka. Przypominamy, że znajomość programowania nie jest warunkiem otrzymania stypendium.
Czy aplikantka może uczęszczać na zajęcia w soboty od października 2018 do grudnia 2018? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of GirlsCodeFun. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms