Rekrutacja do PLASTYKA 2020
Drodzy Kandydaci!
Obecna sytuacja wpływa na wszystkie aspekty naszego życia i przynosi nowe rozwiązania.
Nasza szkoła chciałaby ułatwić Wam podjęcie procesu rekrutacyjnego, dlatego zapraszamy Was do rejestracji.
Uczniów zainteresowanych nauką w Plastyku będziemy na bieżąco informować o etapach rekrutacji*, o formie egzaminu wstępnego oraz o wymogach formalnych związanych z naborem na rok szkolny 2020/2021.

Rejestracja w formularzu nie oznacza zapisu do szkoły. Pozwoli to Wam przede wszystkim być na bieżąco. Proszę uzupełnijcie puste pola i czekajcie na naszą odpowiedź :)

Z serdecznymi pozdrowieniami!
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Władysława Hasiora w Koszalinie* Jeśli zdecydowałeś się już by przystąpić do rekrutacji to zapraszamy do wysłania wypełnionego podania, http://www.plastyk.webd.pl/images/do_pobrania/2019-2020/Podanie_ZSP_2020_2021.pdf
na adres e-mail sekretariat.zspkoszalin@gmail.com. Kolejno poprosimy Cię o dostarczenie dokumentów i złożenie podpisu na podaniu.

** Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do ZSP im. W. Hasiora w Koszalinie (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Email address *
Twoje imię i nazwisko *
Your answer
Data urodzenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Miejsce zamieszkania - miejscowość *
Your answer
Nazwa szkoły do jakiej obecnie uczęszczasz. *
Your answer
Telefon kontaktowy *
Your answer
Dane rodzica lub opiekuna: imię i nazwisko, telefon oraz e-mail
Your answer
Powiedz, czego chciałbyś się dowiedzieć o naszej szkole:
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy