Letni Wolontariat "SHE for IT"
Zapraszamy Was do udziału w pierwszym w Polsce Programie Wolontariackim dla studentek informatyki i kierunków pokrewnych - "SHE for IT".

W ramach programu będziecie miały możliwość przeprowadzenia wakacyjnego projektu edukacyjnego z zakresu nowych technologii dla dzieci z wybranej miejscowości w Polsce.

Projekty edukacyjne będą realizowane w ramach Programu "PROJEKTOR - wolontariat studencki" w szkołach podstawowych i gimnazjach w całej Polsce w okresie od 17 lipca do 30 września 2017.

Każdy z projektów będzie trwał 5 dni roboczych i będzie formą kreatywnego spędzania czasu zarówno dla uczestników warsztatów jak i studentek- organizatorek.

Gwarantujemy: przygotowanie merytoryczne podczas 3-dniowego szkolenia w dniach 7-9 lipca w Poznaniu, środki na materiały i dojazd na projekt oraz pełne wyżywienie i nocleg w szkołach w atrakcyjnych turystycznie miejscach.

Do udziału w Projekcie możecie zgłaszać się także dwójkami lub czwórkami.

Zachęcamy gorąco do udziału! :)

Co motywuje Cię do podjęcia działalności w programie wolontariackim? *
Your answer
Jakie są Twoje oczekiwania względem programu wolontariackiego? *
Your answer
Czy kiedykolwiek pracowałaś jako Wolontariuszka? *
W jakim wolontariacie uczestniczyłaś?
Jakimi umiejętnościami i kompetencjami chciałabyś się podzielić z dziećmi podczas projektu edukacyjnego? *
Your answer
Czy brałaś udział w innych wydarzeniach organizowanych przez Fundację Perspektywy? *
Required
Skąd dowiedziałaś się o Programie Wolontariackim "SHE for IT"? *
Your answer
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Rok urodzenia *
Your answer
Uczelnia *
Your answer
Kierunek studiów *
Your answer
Rok studiów *
Your answer
Telefon *
Your answer
E-mail *
Your answer
Rozmiar koszulki *
Uwagi:
Your answer
4. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Administratorem danych osobowych są Fundacja Edukacyjna Perspektywy z siedzibą w Warszawie i Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości, z siedzibą w Łodzi. Dane osobowe zawarte w formularzu rekrutacyjnym w postaci: imienia, nazwiska, kierunku studiów i danych kontaktowych przetwarzane są na podstawie art. 23 ust. 1 punkt 3 ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z. późn. zm.), w celu rekrutacji oraz realizacji szkoleń i projektów edukacyjnych w ramach programu wolontariackiego „SHE for IT”, w tym w celu umożliwienia bieżącego kontaktu z Uczestnikiem. Uczestnik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz szkoleń w ramach programu wolontariackiego „SHE for IT”. *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Projektor - Wolontariat Studencki. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms