Letni Wolontariat "SHE for IT"
Zapraszamy Was do udziału w pierwszym w Polsce Programie Wolontariackim dla studentek informatyki i kierunków pokrewnych - "SHE for IT".

W ramach programu będziecie miały możliwość przeprowadzenia wakacyjnego projektu edukacyjnego z zakresu nowych technologii dla dzieci z wybranej miejscowości w Polsce.

Projekty edukacyjne będą realizowane w ramach Programu "PROJEKTOR - wolontariat studencki" w szkołach podstawowych i gimnazjach w całej Polsce w okresie od 17 lipca do 30 września 2017.

Każdy z projektów będzie trwał 5 dni roboczych i będzie formą kreatywnego spędzania czasu zarówno dla uczestników warsztatów jak i studentek- organizatorek.

Gwarantujemy: przygotowanie merytoryczne podczas 3-dniowego szkolenia w dniach 7-9 lipca w Poznaniu, środki na materiały i dojazd na projekt oraz pełne wyżywienie i nocleg w szkołach w atrakcyjnych turystycznie miejscach.

Do udziału w Projekcie możecie zgłaszać się także dwójkami lub czwórkami.

Zachęcamy gorąco do udziału! :)

Co motywuje Cię do podjęcia działalności w programie wolontariackim?
Your answer
Jakie są Twoje oczekiwania względem programu wolontariackiego?
Your answer
Czy kiedykolwiek pracowałaś jako Wolontariuszka?
W jakim wolontariacie uczestniczyłaś?
Jakimi umiejętnościami i kompetencjami chciałabyś się podzielić z dziećmi podczas projektu edukacyjnego?
Your answer
Czy brałaś udział w innych wydarzeniach organizowanych przez Fundację Perspektywy?
Required
Skąd dowiedziałaś się o Programie Wolontariackim "SHE for IT"?
Your answer
Imię
Your answer
Nazwisko
Your answer
Rok urodzenia
Your answer
Uczelnia
Your answer
Kierunek studiów
Your answer
Rok studiów
Your answer
Telefon
Your answer
E-mail
Your answer
Rozmiar koszulki
Uwagi:
Your answer
4. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Administratorem danych osobowych są Fundacja Edukacyjna Perspektywy z siedzibą w Warszawie i Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości, z siedzibą w Łodzi. Dane osobowe zawarte w formularzu rekrutacyjnym w postaci: imienia, nazwiska, kierunku studiów i danych kontaktowych przetwarzane są na podstawie art. 23 ust. 1 punkt 3 ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z. późn. zm.), w celu rekrutacji oraz realizacji szkoleń i projektów edukacyjnych w ramach programu wolontariackiego „SHE for IT”, w tym w celu umożliwienia bieżącego kontaktu z Uczestnikiem. Uczestnik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz szkoleń w ramach programu wolontariackiego „SHE for IT”.
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Projektor - Wolontariat Studencki. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms