Katalizator Rozwoju Firmy - formularz zgłoszeniowy
Katalizator Rozwoju Firmy to 6-miesięczny program wspierający przedsiębiorców w rozwoju ich firmy. Pierwszym krokiem przyjęcia do programu jest wypełnienie Formularza Zgłoszeniowego, który służy poznaniu pomysłu/ stopnia rozwoju działalności oraz motywacji do uczestnictwa w Programie. Podczas analizy zgłoszeń oceniane jest kompletne wypełnienie formularza i rzetelna odpowiedź na każde z zadanych pytań.

Rekrutacja trwa do 31.03, selekcja zgłoszeń 1-5.04. Po tym terminie będziemy się kontaktować się mailowo z informacją zwrotną o zakwalifikowaniu/ niezakwalifikowaniu do programu.
Więcej o programie dowiesz się tutaj: http://ybp.org.pl/program-akceleracyjny-ybp/

Po zakwalifikowaniu do programu, w celu potwierdzenia chęci uczestnictwa wymagane jest uiszczenie opłaty rejestracyjnej w wysokości 200 zł. Sam mentoring i szkolenia są bezpłatne. Opłata rejestracyjna, potwierdza chęć uczestnictwa w 6. miesięcznym projekcie oraz przeznaczona jest drobne przekąski i materiały podczas szkoleń. Osoby bezrobotne i w trudnej sytuacji życiowej mogą zwrócić się z prośbą o anulowanie opłaty rejestracyjnej. W tym celu proszę wysłać maila na adres biuro@ybp.org.pl z krótkim uzasadnieniem.

Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Wiek *
MM
/
DD
/
YYYY
Adres e-mail *
Your answer
Telefon kontaktowy *
Your answer
Miejsce zamieszkania *
Wpisz miejscowość w której obecnie mieszkasz.
Your answer
Nazwa projektu *
Your answer
Czy Twoja działalność została już zarejestrowana? *
Jeśli działalność została już zarejestrowana, proszę o podanie daty założenia
MM
/
DD
/
YYYY
Status zatrudnienia *
Proszę zaznacz właściwą odpowiedź.
Czy zatrudniasz pracowników? *
Adres strony www/fb/landing page/profil linkedin (jeśli dotyczy)
Your answer
Które z poniższych opisuje stopień zaawansowania Twojego biznesu *
Required
Przedstaw swój projekt. Opisz krótko: 1.Na czym polega produkt/usługa? 2. Jaki/e problem/y rozwiązuje? 3. Kto jest odbiorcą rozwiązania? 4. Jaki jest potencjał rynku? (max 1000 znaków) *
Your answer
Jakie działania podjłąłeś/aś do tej pory aby rozwinać swoją firmę? *
Your answer
Jak Twoje rozwiązanie wyróżnia się na tle konkurencji? *
Your answer
Opisz swój zespół (ilość osób, ich kompetencje). *
Your answer
Jakie są Twoje główne potrzeby, obszary w których potrzebujesz wsparcia. Co będzie Cię najbardziej interesowało w udziale w projekcie? *
Your answer
Skąd dowiedziałeś się o programie? *
Your answer
*
Zapoznałem/-am się i akceptuję Regulamin Uczestnictwa w Katalizator Rozwoju Firmy, zamieszczony na stronie http://ybp.org.pl/program-akceleracyjny-ybp/
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, udostępnionych na potrzeby Katalizatora Rozwoju Firmy (tj. imienia i nazwiska, adresu korespondencyjnego, numeru telefonu oraz adresu email), przez Fundację „Inkubator Technologiczny”, z siedzibą w Warszawie, przy ul. Miedzianej nr 11 lok. 4, w celach kontaktowych (uzyskanie o opinii na temat Programu lub innych projektów prowadzonych przez Fundację, a także przesłanie informacji o innych inicjatywach), przy użyciu telefonu, poczty elektronicznej lub tradycyjnej, po zakończeniu Programu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu wycofania zgody należy przesłać informację na adres e-mail biuro@ybp.org.pl.
*
Wyrażam zgodę na rozpowszechnianie nagrań (zawierających mój wizerunek oraz głos), sporządzonych w podczas spotkań i wydarzeń związanych z Programem Katalizator Rozwoju Firmy, przez Fundację „Inkubator Technologiczny”, z siedzibą w Warszawie, przy ul. Miedzianej nr 11 lok. 4, w celu promocji tych podmiotów oraz innych partnerów Programu jak i samego Programu, jego uczestników oraz sporządzonych w jego ramach projektów.Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem wykorzystania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu wycofania zgody należy przesłać informację na adres e-mail biuro@ybp.org.pl.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fundacja Inkubator Technologiczny. Report Abuse - Terms of Service