Zaznamenání výsledku virtuální etapy
Formulář slouží k zaznamenání výsledku virtuálních etap virRVYTO!2020. Pro každou etapu zaznamenávejte výsledek zvlášť. Stejnou etapu lze vkládat i opakovaně v jiné kategorii či po opakovaném projetí (s lepším časem).
Email address *
Jméno *
Příjmení *
Klub
Rok narození
Kterou etapu/trasu zaznamenáváte *
Datum projetí etapy *
MM
/
DD
/
YYYY
Dosažený čas *
Záznam projetí etapy
Pokud používáte sportovní hodinky či aplikaci v telefonu, prosíme o zaslání záznamu projetí etapy a dosaženého času (soubor GPX, FIT apod.), popřípadě fotografii z místa. Není to však povinnost, důvěřujeme Vámi zadanému času.
Soubor zašlete na e-mail: rvyto@siteamvysocina.cz
Souhlas se zpracováním osobních údajů *
Z důvodu zpracování přihlášek, jsme nucení požadovat některé Vaše osobní údaje. Správcem osobních údajů ve vztahu k této akci je SKI team VYSOČINA z.s., předseda klubu Martin Kratochvíl, IČ: 08802785, se sídlem Evžena Rošického 2684/6, 586 01 Jihlava. Vaše osobní údaje zpracováváme pro účely vyřízení registrace na závod a řešení případných reklamací. Uvedené osobní údaje za tímto účelem zpracováváme po dobu 5 let. Právním důvodem tohoto zpracování je Váš souhlas, který nám poskytujete při vyplnění registračního formuláře a který můžete kdykoli odvolat. Jméno závodníka dle věkové kategorie a fotografie závodníka mohou být zveřejněny v rámci vyhlášení výsledků závodu v tisku a na webových stránkách závodu. Nikomu dalšímu osobní údaje bez Vašeho výslovného souhlasu neposkytujeme.
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of SKI team VYSOČINA, z.s.. Report Abuse