FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO PROJEKTU „Uczmy się razem żyć 2018" - przedszkola z terenu Wielkopolski
Warsztaty dla dzieci w wieku 4-6 lat ogólnodostępnych przedszkoli w Wielkopolsce składające się z godzinnego warsztatu/scenki w salach, w których na co dzień odbywają się zwyczajne zajęcia przedszkolne. Udział w warsztatach biorą dzieci z grup, w których nie ma rówieśników z niepełnosprawnościami. W warsztatach wezmą udział lalki przedstawiające dziecko z porażeniem mózgowym dziecięcym, poruszające się na wózku (Marek) oraz jego pełnosprawna koleżanka Tola. Lalki animowane są przez aktorów, którzy do swojej nowej roli przygotowywać się będą podczas wcześniejszych prób.

Jednym z zadań, jakie dzieci dostaną podczas warsztatów jest opowiedzenie rodzicom o tym co działo się podczas warsztatu, i kto dzieci odwiedził.

Warsztaty realizowane są w ramach projektu "Uczmy się razem żyć 2018" realizowanego przez Wielkopolskie Forum Organizacji Osób z Niepełnosprawnościami, współfinansowanego ze środków PFRON, będących w dyspozycji Samorządu Województwa Wielkopolskiego.
Nazwa placówki
Adres placówki
Telefon kontaktowy
Adres e-mail
Imię i nazwisko oraz nr telefonu osoby upoważnionej do kontaktu w sprawie warsztatów
Liczba dzieci w grupie (maksymalnie 15)
Uzasadnienie chęci uczestnictwa w projekcie
1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Wielkopolskie Forum Organizacji Osób z Niepełnosprawnościami w celu realizacji projektu “Uczmy się razem żyć 2018"”, współfinansowanego ze środków PFRON, będących w dyspozycji Samorządu Województwa Wielkopolskiego. 2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. 3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy