Registreerumine NULA inspiratsiooniõhtule Tallinnas 12. märtsil
Facebooki üritus: https://www.facebook.com/events/474316883446896/

Mis Sind närvi ajab?

Ühiskonnas on palju asju, mis võiks olla paremini ja ka palju, mida saame ise ette võtta, et olukorda muuta. Eesti ainus ühiskondlikele algatustele mõeldud inkubaator ootab ideid, mis lahendavad teravaid probleeme mõjusalt.

Tule NULA inkubaatori inspiratsiooniõhtule, et kuulda, kuidas on juba tegutsevad (sotsiaalsed) ettevõtjad leidnud julgust midagi ära teha ja mõelda koos teiste ärksate inimestega uudseid lahendusi keerulistele probleemidele.

Inspiratsiooniõhtu Tallinnas toimub 12. märtsil kell 15.00 (koguneme ja kohv saab alates 14.30) Vivita ruumides aadressil Telliskivi 60A/5 (Fotografiska vastas). Üritus lõppeb hiljemalt 18.00.

Kristel Kruustük, kes on tarkvara testimise platvormi ja üleilmse testijate võrgustiku Testlio looja, jagab õpetlikke kogemusi, kuidas ta noore juhina tehnoloogiaettevõtte rahvusvahelisele tasandile viis. Sotsiaalne ettevõtja ja NULA inkubaatori vilistlane Mari-Liis Sööt räägib kodudes ja hooldekodudes elavatele eakatele noori seltsilisi ehk jututajaid pakkuva sotsiaalse ettevõtte Jututaja loo.

Lisaks inspireerivate lugude kuulamisele on võimalus grupiarutelusid pidada ja kohapeal mõnele keerulisele ühiskondlikule probleemile üheskoos lahendust otsida.

Meil on hea meel, kui annad oma tulekust ka eelnevalt teada, täites allpool oleva registreerimisvormi.

NULA ühiskondlike algatuste inkubaatori on ellu kutsunud Kodanikuühiskonna Sihtkapital koostöös Heateo Sihtasutusega. NULA kohta lähemalt lugeda ja oma ideega kandideerida saad aadressil www.nula.ee.

Üritus on tasuta!
Ees -ja perekonnanimi
Your answer
E-posti aadress (kui soovid saada hiljem ühekordset meeldetuletust inkubaatorisse kandideerimiseks)
Your answer
Milline valdkond pakub Sulle enim huvi?
Kas tuled üritusele mõne kindla ideega, mida soovid inkubaatorisse esitada?
Kui vastasid eelmisele küsimusele "jah", võid siin soovi korral oma ideed paari sõnaga täpsustada.
Your answer
Eelistad vegan- või taimetoitu?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy