ANKIETA DLA PROGRAMU REWITALIZACJI MIASTA PABIANICE
Szanowni Państwo! W związku z trwającymi pracami nad sporządzeniem Programu Rewitalizacji Pabianic na lata 2017-2023 roku prosimy o odpowiedź na kilka pytań dotyczących Państwa oceny aktualnej sytuacji w mieście oraz autorskich pomysłów dotyczących ww. procesu. Nasze działanie wynika z otwartości na nowe projekty, w których realizacji chcemy pomóc.
Miasto Pabianice
Na etapie prac diagnostycznych zdefiniowano potrzeby rewitalizacyjne. Prosimy o ocenę każdej z nich poprzez postawienie znaku X w odpowiedniej rubryce:
2. Jak Pani/Pan określa swoje powiązanie z miastem? Proszę wybrać jedną opcję:
3. Prosimy o zaznaczenie odpowiedzi jeśli Panią/Pana dotyczą. W której części miasta Pani/Pan mieszka (pierwsza kolumna)? W której części miasta Pani/Pan pracuje lub codziennie przebywa/przejeżdża (druga kolumna)?
mieszkam
przejeżdżam
Bugaj
Centrum, Stare i Nowe Miasto
Sereczyn
Dąbrowa
Osiedle Piaski
Jutrzykowice
Karniszewice
Karolew
Klimkowizna
Młodzieniaszek
Osiedla M.Konopnickiej
Rypułtowice
4. W oparciu o wcześniejsze analizy (Strategia Rozwoju Miasta Pabianice na lata 2016-2022, Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych dla Miasta Pabianice na lata 2014-2020) przedstawiamy obszar miasta (mapa), w którym obserwowana jest koncentracja zjawisk kryzysowych. Czy Państwa zdaniem:
poglądowa mapa obszaru koncentracji zjawisk kryzysowych w Pabianicach
poglądowa mapa obszaru koncentracji zjawisk kryzysowych w Pabianicach
5.Jakie w Pani/Pana odczuciu są największe problemy w Pabianicach? Proszę wybrać do 3 pozycji:
Required
6. Poniżej przedstawiamy listę najważniejszych sfer rewitalizacji. Proszę wpisać propozycję projektów rewitalizacyjnych najbardziej potrzebnych w danych dziedzinach.
6.1. Proponuję realizację projektów mających na celu poprawę warunków życia w z zakresu infrastruktury technicznej:
Your answer
6.2. Proponuję realizację projektów mających na celu poprawę warunków życia w z zakresu stworzenia możliwości ożywienia gospodarczego:
Your answer
6.3. Proponuję realizację projektów mających na celu poprawę warunków życia w z zakresu poprawy i dbałości o jakość środowiska:
Your answer
6.4. Proponuję realizację projektów mających na celu poprawę warunków życia w z zakresu sfery przestrzenno-funkcjonalnej:
Your answer
6.5. Proponuję realizację projektów mających na celu poprawę warunków życia w z zakresu poprawy jakości życia wśród osób wykluczonych z życia społecznego:
Your answer
7. W jaki sposób Pani/Pan zdaniem powinno się przekazać informację o wdrożeniu projektów rewitalizacyjnych w Pabianicach (można wybrać kilka opcji):
Required
METRYCZKA
Płeć
Wiek
wykształcenie
status społeczny
Bardzo dziękujemy za poświęcony czas i wypełnienie ankiety.
Firma wykonawcza :
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms