WSTĘPNA REZERWACJA MIEJSCA: Park Mużakowski 24.06.2023'
Wypełnienie poniższej rezerwacji NIE JEST równoznaczne z zawarciem umowy. Po wypełnieniu rezerwacji wstępnej, prześlemy Ci informacje szczegółowe wyjazdu oraz formularz UMOWY-ZGŁOSZENIA. Jeśli chcesz uzyskać bezpośrednie informacje na temat wyjazdu, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo:
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Biuro podróży Wesley Częstochowa
www.wycieczkiautokarem.pl
e-mail: biuro@bpwesley.pl
tel. +48 602-385-423
tel. +48 502-491-545
tel. +48 694-304-245
tel. 34 365 63 77
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w podanym przeze mnie zakresie przez P.P. Wesley S.C. (z siedzibą w Częstochowie przy ul. Przemysłowej 14/16 lok. 38, nr NIP 949-204-93-23) w celu: a) w celu umożliwienia podjęcia działań przed zawarciem Umowy na żądanie osoby, której dane dotyczą, lub realizacji umowy, a także w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych w celu opieki około obsługowej i kontaktu w sprawach związanych ze złożonym zamówieniem - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (zwane dalej jako: „RODO”); b) w celu promocji oferowanych przez P.P. Wesley S.C. usług, w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i lit. f rozporządzenia RODO. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszej firmy spod adresu, którego zgoda dotyczy. Dane z formularzy Google są przesyłane na serwery firmy Google. Aby uzyskać więcej informacji na temat zasad ochrony prywatności Google, odwiedź stronę internetową Google Privacy & Terms: https://policies.google.com/privacy?hl=en
Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Rezerwacja dla ilu osób? (dorośli/Senior 60+/dzieci do 15 lat) *
Jesteś nowym czy obecnym klientem?
Clear selection
Gdzie jeszcze chciałbyś pojechać z nami w najbliższym czasie?
Twoja odpowiedź jest dla nas cenną wskazówką przy planowaniu kalendarza wycieczek. Staramy się dopasowywać do zapotrzebowania klientów.
Uwaga
WYMAGANY DOKUMENT: paszport lub dowód osobisty (dzieci paszport lub dowód tymczasowy).
Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wycieczki (rozwiązania umowy) w przypadku, gdy całkowita liczba osób zgłoszonych na ten sam termin wycieczki, jest mniejsza niż 25 osób.

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek problemy z rejestracją, lub nie otrzymali na swojego maila potwierdzenia rezerwacji wstępnej, prosimy o bezpośredni kontakt na nasz adres mailowy biuro@bpwesley.pl lub kontakt telefoniczny z biurem.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy