Реєстраційна анкета учасника 5-денного Тренінгового табору Емоційної компетентності

В програмі:
- авторський тренінг емоційної компетентності та професійного «розгорання»;
- арт-терапевтичні методики;
- робота з метафоричними асоціативними картами;
- психологічна гра-тренінг «Спіраль самопізнання»;
- квест «Королівство таємничих дзеркал» (пізнання законів відображення в процесі проходження станцій та «мотузкового тренінгу»);
- цікавинки від тренерів та учасників

Основні змістовні блоки:

24-26 липня - триденний тренінг емоційної компетентності та професійного "розгорання" (мета: формування проекту особистісної концепції емоційного та професійного самозбереження і самовідновлення)

27 липня - одноденний квест "Королівство таємничих дзеркал" із проходженням "мотузкового" тренінгу (мета: закріплення отриманих знань і вмінь, перевірка у змодельованих умовах життєздатності проекту собистісної концепції емоційного та професійного самозбереження і самовідновлення)

28 липня - психологічна гра-тренінг "Спіраль самопізнання" та заключний шерінг (мета: трансформація проекту особистісної концепції емоційного та професійного самозбереження і самовідновлення з урахуванням набутого досвіду та потреб особистості у реальному (неігровому) життєвому просторі.

УВАГА!!! ВАЖЛИВО!!! УМОВИ УЧАСТІ У ТРЕНІНГОВОМУ ТАБОРІ

Цілісна концепція моделі Тренінгового табору, спрямована на ефективну позитивну трансформацію емоційної сфери особистості, передбачає проходження повного 5-денного курсу навчання (що також є умовою отримання сертифікату учасника 5-денного Тренінгового табору).

За виняткових (обгрунтовано значущих) обставин Ви можете взяти участь в одному або двох основних блоках з усвідомленням власної відповідальності за фрагментарність особистісної трансформації. За потреби, за додаткову оплату (30,00 грн), Ви замовляєте сертифікат про участь в обраних Вами змістовних блоках.

Вартість участі у Тренінговому таборі за умови прохоження повного курсу - 2 500,00 грн. з особи.
Для студентів можливі знижки (за наявності студентського квитка).
У суму внеску входять 2 кава-паузи щоденно, канцтовари, роздаткові матеріали, сертифікація, інші оргвитрати (оренда приміщення, мультимедійної техніки, господарські витрати тощо).

За умови участі в окремих змістовних блоках вартість - 550,00 грн з особи щоденно (зміст внеску зазначено вище за винятком сертифікації). Додаткове замовлення сертифікату - 30,00 грн.

Витрати на проживання (за потреби) учасники сплачують самостійно. Організатори допомагають забронювати (за потреби) житло на час перебування в Тренінговому таборі.
Питання сніданку та вечері учасники вирішують самостійно. Обід замовляється організовано за кошти учасників з урахуванням їх потреб.


Для остаточного підтвердження участі у навчанні (НЕЗАЛЕЖНО ВІД ОБРАНОГО ВАМИ ВАРІАНТУ УЧАСТІ У ТРЕНІНГОВОМУ ТАБОРІ) та своєчасного вирішення організаційних питань Вам необхідно буде перерахувати 30% попереднього оргвнеску не пізніше як за три дні до навчання (терміни і реквізити будуть повідомлені додатково ПІСЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ на адресу вашої особистої електронної пошти).
У разі Вашої неявки в день заняття попередній оргвнесок не повертається.

Основну суму внеску за участь у заняттях учасники сплачують під час реєстрації.

Заїзд та реєстрація учасників 24 липня з 09:00 до 09:50. За потреби учасники заїзджають та поселяються напередодні.
Початок занять 24 липня о 10:00
Орієнтовний час завершення роботи Тренінгового табору 28 липня о 16:00.

За бажанням та за умови наявності вільних чи додаткових місць Ви можете залишитися та взяти участь 29 липня (субота) на вибір в одному із заходів Суботнього Клубу «Серйозна гра»:
– Метафоричний трансформаційний тренінг «Від гусениці до метелика» (6-7 академ.год.), сертифікований тренер Тетяна Войцях (м. Черкаси), кількість учасників 10-20 осіб.
– Метафорична гра-консультація «Сімейні казки» (6-7 академ.год.), сертифікований тренер Євген Сурело (Дніпропетровська обл.), кількість учасників – 10-16 осіб.

Обов’язкова онлайн-реєстрація та умови участі за посиланням https://goo.gl/forms/kEmf5VbC5UbpwEIX2

Для учасників Тренінгового табору бонусна програма участі – 60% від загальної вартості.
Для отримання права на бонус під час реєстрації в графі «Особливі примітки» вкажіть, що Ви є учасником Тренінгового табору Емоційної компетентності.

БАЖАЄМО УСПІШНОЇ УЧАСТІ У ТРЕНІНГОВОМУ ТАБОРІ!

Email address *
Оберіть бажаний для Вас варіант участі в роботі Тренінгового табору *
Прізвище *
Your answer
Ім'я *
Your answer
По-батькові *
Your answer
Дата народження *
MM
/
DD
/
YYYY
Місце проживання (місто, район, область) *
Your answer
Місце роботи/навчання *
Your answer
Посада/факультет, курс *
Your answer
Номер телефону (пріоритет - мобільний) *
Your answer
E-mail (Увага! Вкажіть, будь ласка, адресу ОСОБИСТОЇ ел.пошти) *
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms