VLRK110 lugemisbingo
Viljandi linnaraamatukogu juubeliaasta veebruarist kuni novembri lõpuni toimub lugemisbingo kõigile, kel lugemine selge. Bingo teemadele saab läheneda tõsiselt või huumoriga. Mänguga võib liituda novembri lõpuni ning perioodi jooksul võib esitada mitu mängulehte erinevates kategooriates.

Kaasalööjate vahel lähevad aasta jooksul loosi toredad auhinnad – raamatud ja sünnipäeva-meened. Kõikide bingomängu kategooriate ja/või lugemissoovituse mängus osalejate vahel loositakse detsembris peaauhinnad.

1. Mängus osalemine on vabatahtlik ja osaleda saavad kõik, kes lugeda mõistavad.
2. Mängulehte saab linnaraamatukogu teenindussaalidest, PDF kujul alla laadida raamatukogu kodulehelt http://raamatukogu.viljandi.ee/lugemisbingo või täita veebis mänguankeet: https://forms.gle/AJ4hdHUEAhEuuwmD9
3. VLRK 110 lugemisbingo auhinnaloosis osalemiseks küsime mängijatelt nime, vanust ja kontaktandmeid (telefon või e-post). Kogutud andmeid kasutatakse ainult auhindade loosimiseks ja kättetoimetamiseks.
4. Mäng kestab veebruar – november 2021 ning sellega võib liituda antud ajavahemikus ükskõik, millisel hetkel.
5. Mängulehti ja/või lugemissoovitusi võib igal ajal saata e-postile kultuurikonks@gmail.com, esitada vabas vormis paberil teenindussaalidesse või täites veebis mänguankeet (https://forms.gle/AJ4hdHUEAhEuuwmD9).
6. Valida saab kolme klassikalise bingo võimaluse vahel: nurkademäng, diagonaalidemäng või täismäng. Eriauhinnad lugemissoovituse mängus osalejatele.
6.1. Nurkademäng: lugeda ja teistele soovituseks märkida 4 nurgaruudu teemadega sobivad teosed (autor ja pealkiri, soovi korral kommentaar).
6.2. Diagonaalidemäng: lugeda ja teistele soovituseks märkida ruudustiku mõlema diagonaali teemadega sobivad teosed (autor ja pealkiri, soovi korral kommentaar).
6.3. Täismäng: lugeda ja teistele soovituseks märkida ruudustikku sobivad teosed (autor ja pealkiri, soovi korral kommentaar).
6.4. Lugemissoovituse mäng: vabalt valitud kolme ruudu teemas lisatud põhjalikum lugemissoovitus (autor ja pealkiri. Miks soovitate seda raamatut teistele lugeda?)
7. Kõikides kategooriates loositakse kolmes vanuserühmas detsembris 2021 auhinnad. Vanuserühmad on: kuni 12. aastased; 13–26 aastased ja 27+ aastased.
8. Lugemise kohta vihjeid saab küsida meie raamatukoguhoidjatelt ja uurida meie blogist: http://viljandibibli.blogspot.com/
Email *
Auhinnaloosis osalemiseks palume kirjutada meile oma nimi ja vanus *
VLRK110 lugemisbingo mänguleht
Mängulehel olevad teemad
Teemade järjestus on ankeedis rea kaupa vasakult paremale. Sulgudes olev märge N ja D viitavad nurkade- ja diagonaalidemängu kategooriale.
Raamat, mille pealkirjas on sõna "RAAMATUKOGU" (N; D)
INITSIAALIKAKSIK ehk autori nimetähed on samad, mis minul
Koomiks
Ajalugu
Raamatus tegutseb RAAMATUKOGUHOIDJA (N; D)
Lasteraamat
Keelatud raamat (D)
Luuleraamat
Näidend (D)
Tee mindagi! ehk Raamat, mis õpetab tegema
Kokkamine
Rännuraamat
Eesti uudisteos (aastast 2020 või 2021) (D)
Saja rahva lood
Tunded
Loomad
Saab lühidalt ehk Novelli- või jutukogu (D)
Ole terve!
Naljakas (D)
Usu või ära usu
Raamatu tegevus toimub EESTIMAAL (N; D)
Raamat, mis paneb magama
Kriminaalne
Trükitähtedega raamat
Raamatu tegevus toimub RAAMATUKOGUS (N; D)
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy