Forum Pracowników Socjalnych - Troska. Umacnianie. Siła.
Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim Forum Pracowników Socjalnych - Troska. Umacnianie. Siła, które odbędzie się w dniach 26-27 listopada br. w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.

Przed wypełnieniem formularza prosimy o zapoznanie się z programem Forum dostępnym na stronach internetowych organizatorów. Prosimy uważnie wypełnić wszystkie pola formularza.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Osoba zgłaszająca się może uczestniczyć we wszystkich lub jedynie w wybranych przez siebie wydarzeniach Forum.

W dniu 26 listopada (niedziela) od godziny 16.00 odbędzie się spotkanie integracyjne tj. otwarcie wernisażu fotografii, spacer po Gdańsku z przewodnikiem oraz wieczorne spotkanie w restauracji. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W dniu 27 listopada (poniedziałek) odbędą się m.in. warsztaty dotyczące dobrych praktyk w budowaniu korzystnych warunków pracy i samej profesji. Każdy uczestnik może zadeklarować udział w jednym z 7 warsztatów. Liczba miejsc w grupach warsztatowych jest ograniczona. O udziale w poszczególnych warsztatach zdecyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku wyczerpania miejsc w grupie organizatorzy zagwarantują udział w innym warsztacie przydzielonym przez organizatora. Informacja o podziale grup warsztatowych zostanie przekazana w trakcie rejestracji uczestników w Gdańsku.

Wypełnienie formularza jest równoznaczne z deklaracją przyjazdu do Gdańska i stanowi potwierdzenie uczestnictwa w wydarzeniu. Organizatorzy nie potwierdzają dodatkowo zakwalifikowania do udziału w Forum. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które wypełniły formularz już po zamknięciu listy uczestników zostaną poinformowane drogą mailową o braku zakwalifikowania.

W przypadku rezygnacji z udziału w wydarzeniu prosimy o poinformowanie organizatorów drogą mailową, co umożliwi udział osoby z listy rezerwowej.

Adres mailowy do organizatorów: kontakt@federacja-socjalnych.pl

Do zobaczenia w Gdańsku !!!
Email address *
Imię i nazwisko *
Aktualnie wykonywany zawód? *
Captionless Image
Aktualnie wykonywany zawód? *
Captionless Image
Czy weźmiesz udział w pierwszym dniu Forum (niedzielnej integracji, otwarciu wernisażu zdjęć, spacerze z przewodnikiem i spotkaniu w restauracji)? *
Captionless Image
W którym z warsztatów chcesz brać udział? *
Captionless Image
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy