Identyfikacja potrzeb i oczekiwań mieszkańców w zakresie pasażerskiego transportu kolejowego na liniach 363 oraz 368 - badanie ankietowe
Powiat Międzychodzki przystąpił do prac mających na celu oszacowanie potencjalnej wielkości przewozów pasażerskich i towarowych, które mogłyby być realizowane w przypadku podjęcia działań, zmierzających do rewitalizacji nieczynnych obecnie linii kolejowych nr 363 Rokietnica-Międzychód oraz 368 Szamotuły-Międzychód.

Ruch pasażerski na obu liniach zawieszono pod koniec lat 90-tych ubiegłego wieku. Szacuje się, że czas przejazdu po rewitalizacji na linii 363 (Rokietnica-Międzychód) wyniósłby 73 minuty , a na linii 368 (Szamotuły-Międzychód) 79 minut (szacunek dot. przejazdu na trasie Międzychód-Poznań).

Pierwszym krokiem w kierunku wznowienia przewozów jest poniższe badanie ankietowe wśród mieszkańców. Informacje pozyskane od Państwa w tym miejscu będą miały istotny wpływ na ustalenie zasadności wznowienia regularnych przewozów pasażerskich na obu liniach. W związku z powyższym gorąco zachęcamy do udziału w poniższym anonimowym badaniu ankietowym.

METRYCZKA
Miejsce zamieszkania (Gmina)
Your answer
Proszę podać Pani/Pana płeć
Proszę podać Pani/Pana wiek
Jakie jest Pani/Pana wykształcenie?
Jaka jest Pani/Pana sytuacja zawodowa?
zaznaczyć tylko jedną odpowiedź
Czy posiada Pani/Pan prawo jazdy?
Z ilu osób składa się Pani/Pana gospodarstwo domowe
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Bobc.pl. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms