Sivil Toplum Akademisi/ Savunuculuk ve Lobicilik Eğitimi (8-9 EKİM 2020 )
Merhabalar,

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi olarak yıllardır hayalini kurduğumuz projemiz sonunda hayat buldu. Denizli de bulunan sivil toplum kuruluşlarının kapasitelerini geliştirmeleri ve ağlarını güçlendirebilmeleri, doğru bilgiyi üretebilmeleri amacıyla hayata geçen projemizin ikinci eğitimi Sivil Toplum Kuruluşları İçin Savunuculuk ve Lobicilik başlığı ile karşınızda.

Savunuculuk ve lobicilik eğitiminin amacı, sivil toplum kuruluşları hak temelli ya da hizmet temelli olarak çalışmalar yürütmekte ve yapılan bu çalışmalarında karar verici mekanizmalar tarafından tanınır olması ve bu mekanizmaları etkileme noktasında iyi bir yol haritası nasıl çıkarılır , nelere dikkat edilmelidir, çalışmalarımız nasıl temellendirilmelidir gibi soruları cevaplandırmak.Ayrıca bir sivil toplum kuruluşunda savunuculuk ve lobicilik faaliyetleri nasıl yürütülmelidir bu eğitim ile öğreniyor olacağız.

İçinde bulunduğumuz pandemi süreci sebebiyle katılımcı sayımız 20 kişi ile sınırlandırılmış olup, tüm tedbirler alınarak maske+sosyal mesafe+hijyen kurallarına uygun olarak eğitimimiz gerçekleştirilecektir.Katılımcı olarak belirlenen kişilerle eğitim hakkında detaylı bilgi paketi paylaşılacaktır.

Eğitim için aşağıdaki başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.

Son başvuru tarihi :2 Ekim Cuma 2020 Pazar Saat: 15.00

Eğitim Tarihi : 8-9 Ekim 2020
Eğitim Yeri : Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Hizmet Binası
Eğitim Başlangıç Saati : 10.00
(Öğle yemekleri tarafımızca ayarlanacaktır. Özel bir beslenme şekliniz varsa formun en alt kısmında bulunan öneri,durum,istek kısmında lütfen belirtiniz.)

Eğitim iki gün sürecek olup, son gününde sertifika töreni gerçekleştirilecektir. Eğitimin tüm oturumlarına devamlılık esastır.

0258 280 2536 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy