Sivil Toplum Akademisi/ Savunuculuk ve Lobicilik Eğitimi ( 26-27 Mart 2020 )
Merhabalar,

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi olarak yıllardır hayalini kurduğumuz projemiz sonunda hayat buldu. Denizli de bulunan sivil toplum kuruluşlarının kapasitelerini geliştirmeleri ve ağlarını güçlendirebilmeleri, doğru bilgiyi üretebilmeleri amacıyla hayata geçen projemizin ikinci eğitimi Sivil Toplum Kuruluşları İçin Savunuculuk ve Lobicilik başlığı ile karşınızda.

Savunuculuk ve lobicilik eğitiminin amacı, sivil toplum kuruluşları hak temelli ya da hizmet temelli olarak çalışmalar yürütmekte ve yapılan bu çalışmalarında karar verici mekanizmalar tarafından tanınır olması ve bu mekanizmaları etkileme noktasında iyi bir yol haritası nasıl çıkarılır , nelere dikkat edilmelidir, çalışmalarımız nasıl temellendirilmelidir gibi soruları cevaplandırmak.Ayrıca bir sivil toplum kuruluşunda savunuculuk ve lobicilik faaliyetleri nasıl yürütülmelidir bu eğitim ile öğreniyor olacağız.

Eğitim için aşağıdaki başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.

Eğitim tarihi olarak Mart ayının son haftası 26-27 (Perşembe-Cuma) Mart 2020 günleri belirlenmiştir ve eğitimimiz kontenjanla sınırlandırılmış olup,başvurusu kabul alanlarla iletişim kurulacaktır.

Son başvuru tarihi :20 Mart 2020

Eğitim Tarihi : 26-27 Mart 2020
Eğitim Yeri : Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Hizmet Binası
Eğitim Saati : 10.00-16.00 ( Öğle yemekleri tarafımızca ayarlanacaktır. Özel bir beslenme şekliniz varsa formun en alt kısmında bulunan öneri,durum,istek kısmında lütfen belirtiniz.)

Eğitim iki gün sürecek olup, son gününde sertifika töreni gerçekleştirilecektir. Eğitimin tüm oturumlarına devamlılık esastır.

0258 280 2536 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy