Реєстрація на адаптаційні курси КПІ ім. Ігоря Сікорського.
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
«КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ імені Ігоря Сікорського»
ІНСТИТУТ МОНІТОРИНГУ ЯКОСТІ ОСВІТИ
ОГОЛОШУЄ НАБІР СТУДЕНТІВ
НА АДАПТАЦІЙНІ КУРСИ
на 2017 – 2018 навчальний рік
(ЛІЦЕНЗІЯ МОН УКРАЇНИ: Серія АЕ №527265 від 09.09.2014р.)


Курс дозволить поєднання трьох взаємопов’язаних процесів, а саме: усунення прогалин з фундаментальної підготовки, шляхом здобуття та систематизації знань, допоможе студентам адаптуватись до розуміння основ Вищої математики (Фізики), а також надасть можливість підвищення ефективності засвоєння студентами матеріалу університетських дисциплін.
Кожен студент, за своїм бажанням, буде мати можливість прослухати базовий адаптаційний курс (мова викладання – українська /навчання безкоштовне/; мова викладання: англійська /навчання платне/) або поглиблений адаптаційний курс /навчання платне/ з відповідної фундаментальної дисципліни.
До роботи в групах плануємо залучити висококваліфікованих викладачів відповідних профілюючих кафедр університету, що дозволить повністю синхронізувати програму додаткових занять з програмою викладання відповідних університетських дисциплін.
Навчання розпочинається з жовтня 2017. Заняття будуть проходити в лекційно- консультативній формі. З метою підвищення якості навчання, групи формуватимуться за рівнем підготовленості студентів - за результатами Вхідного Ректорського контролю.

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОХОДЖЕННЯ КУРСУ,
КОЖЕН СТУДЕНТ МАТИМЕ МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ
ДОДАТКОВІ БАЛИ ДО СЕМЕСТРОВОГО РЕЙТИНГУ
З ВІДПОВІДНОЇ ДИСЦИПЛІНИ!

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms