TURNIEJ Z RAKIETKĄ KU NIEPODLEGŁOŚCI- zgłoszenie zawodnika - Biała Podlaska 25.11.2023

Administratorem danych osobowych jest  Fundacja Absens Carens  w Warszawie, ul. Odkryta 29e/57, 03-140 Warszawa (dalej „Administrator”), KRS 0000445139, NIP: 5242756744, REGON: 146472473.

Od dnia 25 maja 2018 r. podstawą prawną przetwarzania danych osobowych przez Administratora Danych jest Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „RODO”), a także pozostałe obowiązujące przepisy prawa.
Od dnia 1 stycznia 2021 r. kontakt z Administratorem w sprawach ochrony danych osobowych dostępny będzie za pośrednictwem adresu: fundacja@absenscarens.org 

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie w formularzu zgodnie z obowiązującymi przepisami, w celach informacyjnych, związanych z organizacją turnieju: "Z RAKIETKĄ KU NIEPODLEGŁOŚCI". Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych, podanych przeze mnie w formularzu, zgodnie z obowiązującymi przepisami, w celach informacyjnych oraz promocyjnych związanych z działalnością Fundacji Absens Carens z siedzibą w Warszawie. Niniejsza zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel przetwarzania. Oświadczam, iż zostałam/-em należycie pouczona/ny o przysługujących mi uprawnieniach w zakresie możliwości wglądu do gromadzonych danych, prawa dostępu do ich treści, możliwości ich uzupełniania i poprawiania, żądania sprostowania w razie stwierdzenia, że dane te są niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe oraz do wycofania uprzednio wyrażonej zgody.

Zawodnik upoważnia, bez jakiejkolwiek dla niego rekompensaty, Organizatora i Fundację zarówno podczas wydarzenia " Z RAKIETKĄ KU NIEPODLEGŁOŚCI" jak i w dowolnym czasie po jego zakończeniu, do używania i udzielania w celach niekomercyjnych, bezterminowej licencji innym, swojego wizerunku, nazwiska, głosu, słów do nagrań telewizyjnych, radiowych, dla potrzeb filmu, prasy lub nagrań dla innych mediów i w każdej innej formie, tylko dla celów promocji i propagowania celów i działalności Organizatora i Fundacji i/lub wykorzystywania do zbierania funduszy na wsparcie tych celów i działalności.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy