Огляд кліматичних дій та переходу до сталої енергетики в Україні
Дата: 18 листопада 2020 року
Час: 10:00–13:30

Запрошуємо організації громадянського суспільства та інші зацікавлені організації і експертів долучитись до заходу, заповнивши цю реєстраційну форму!

Організатори заходу: ГО "Агентство з відновлюваної енергетики", ГС "Біоенергетична асоціація України", ГС "Глобал 100 РЕ Україна".

Мета: Представити спільну позицію щодо необхідності сталого енергетичного переходу та досягнення кліматичної нейтральності України до 2050 – 2070 рр. з урахуванням думки представників громадянського суспільства.

Зустріч організована в межах виконання проєкту Громадянське суспільство за сталу енергетику – від місцевого до національного рівня у Східній Європі (SELNEE). Проєкт SELNEE розпочався у травні 2020 року і є співпрацею неурядових організацій в рамках мережі INFORSE-Europe у Данії, Україні та Білорусі. Діяльність проєкту SELNEE спрямована, зокрема, на посилення національних дій щодо сталої енергетики в Україні пропозиціями та адвокаційною діяльністю, а також обміном інформацією з організаціями громадянського суспільства.

ПРОГРАМА доступна за посиланням: https://bit.ly/2IqLBgD.
Email address *
Прізвище Ім'я По-Батькові / Last name, First name *
Організація / Company *
Посада / Position *
Сфера діяльності *
Місто / City *
Контакти (у форматі +38 (0XX) XXX-XX-XX) / Contacts *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy