WOLONTARIAT SKIERCON 2024 - formularz zgłoszeniowy
Cześć! Czołem!

Bardzo się cieszymy, że zainteresowało Cię dołączenie do zespołu wolontariuszy konwentu SkierCon! Jesteś o krok od zgłoszenia się - pozostaje tylko wypełnić poniższy formularz.

Od wolontariuszy oczekujemy 12 godzin zagrafikowanego dyżuru (lub więcej dla tych, którym większe zaangażowanie niestraszne). W zamian nie tylko wejdziesz na konwent za darmo i dostaniesz nasz unikalny t-shirt, ale też będzie to okazja do niezapomnianych przeżyć, poznania fantastycznych ludzi i zobaczenia organizacji wydarzenia od środka.

W ramach otwartej rekrutacji możesz zostać SZOPem lub LISem, czyli członkiem jednej z dwóch najliczniejszych grup wolontariuszy na naszym konwencie. SZOPy zajmują się pomocą przy wybranych działach SkierConu (jak akredytacja, strefa gier elektronicznych czy wypożyczalnia gier planszowych). LISy natomiast kontrolują identyfikatory na wejściach, pilnują ładu w kolejkach i podczas gali, a także na terenie całego konwentu.

SkierCon odbywa się w dniach 26-28 lipca 2024 roku w Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach, ul. Reymonta 33 i w Kinoteatrze Polonez, ul. Wita Stwosza 2/4.

Wypełnienie niniejszego formularza wiąże się z akceptacją Regulaminu Wolontariatu - https://skiercon.pl/wolontariat.
Ewentualne pytania możesz kierować na adres: kadry@skiercon.pl

Do zobaczenia na SkierConie!
Pozdrawiamy,
Pion Kadr SkierConu 2024
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Cech Fantastyki "SkierCon". Report Abuse