Z1308 KIZOMBA START w No Limits - Weekendowy kurs od podstaw (część 1) 24-25 czerwca 2017

  ★★ TERMIN★★ 24-25 czerwca ( sobota + niedziela ) 11:00 -14:00 ★★ INSTRUKTORZY★★ Piotr Nowak + Marta Majchrowska ★★ POZIOM★★ Od podstaw (wartościowy również dla osób tańczących kilka miesięcy) ★★ LOKALIZACJA★★ Rynek (ul. Kazimierza Wielkiego 27) http://www.nolimits.art.pl/index.php/kontakt Instrukcja jak do nas trafić: http://nolimits.art.pl/jakdojscnakazimierzawlk27.gif ★★ PROMOCJE CENOWE ★★ ->Zaproś znajomych - niech oni też skorzystają z tej szansy! ->Promocyjna cena do 28 maja!

  NAUCZ SIĘ TAŃCZYĆ KIZOMBĘ :)

  Jeśli jeszcze nie wiesz, czym jest kizomba -> najwyższy czas się przekonać :) KIZOMBA jest gatunkiem muzyki oraz stylem tańca, który narodził się w Afryce, w Angoli w latach 80-tych, natomiast w Europie rozwinął się we Francji i Portugalii wraz z napływającymi tam imigrantami. Muzycznie wywodzi się z angolskiej semby (prekursora brazylijskiej samby) i muzyki zouk z francuskojęzycznych wysp karaibskich. W kizombowym repertuarze można znaleźć zarówno piosenki melodyjne, romantyczne jak i nowoczesne elektroniczne brzmienia. Zawsze jednak oparte są na wyraźnym, charakterystycznym rytmie - rytmie przypominającym bicie serca. Jako taniec jest subtelna i zmysłowa, tańczona w bliskim kontakcie. Daje wrażenie wspólnego płynięcia w rytmie muzyki. Specyfika prowadzenia w kizombie pozwala Panom całkowicie decydować o stylu, tempie i figurach, jednocześnie czyniąc ich odpowiedzialnymi za komfort i wygodę partnerki. Partnerki natomiast mogą zamknąć oczy, "wyłączyć" myślenie i poddać się prowadzeniu podążając za sygnałami z ciała partnera. Jest to taniec zupełnie inny niż powszechnie znane salsa czy bachata, pozwala w wyjątkowy sposób odczuć wspólnotę i współzależność tancerzy. Mimo tego że dość nowa, KIZOMBA szturmem w ostatnich latach podbiła Polskę, a teraz grana i tańczona jest w każdym mieście. Jeśli zacząłeś już się uczyć kizomby, ale chcesz w ciągu jednego weekendu podnieść swoje umiejętności na wyższy poziom -> to też strzał w 10! W ciągu 2 dni: 6-godzinny kurs kizomby (3 h w sobotę + 3 h w niedzielę) -> w sobotę od zupełnych podstaw, a w niedzielę kontynuacja (można zapisać się też na samą niedzielę, jeśli ktoś ma już podstawy opanowane). Kurs prowadzą Piotr Nowak oraz Marta Majchrowska - instruktorzy No Limits - największej szkoły tańca we Wrocławiu.

  POZNAJ KIZOMBĘ !

  Zapisać się można w parze lub samodzielnie - jeżeli jesteś singlem nie martw się! Uczestników kursu dobieramy tak, aby były równe proporcje w parach :)

  DLA KOGO:

  Jest to kurs podstawowy dla osób, które chcą zacząć swoją przygodę z Kizombą i nie miały jeszcze okazji się z tym tańcem zapoznać, a np. chcą przygotować się do regularnego kursu lub po prostu spróbować swoich sił. Jeśli już znasz podstawy to kurs również będzie dla Ciebie bardzo wartościowy - będziesz mieć szansę podszlifować swoje umiejętności i zyskać większą płynność w tańcu. Na naszym kursie nauczycie się LUŹNEGO I ZABAWOWEGO podejścia do tańca, m. in. jak prawidłowo wykonywać krok podstawowy oraz proste figury, popracujemy też nad płynnością ruchu i podstawami prowadzenia. Nauczymy się również podstawowych figur, najczęściej wykorzystywanych na salsotekach/kizombotekach ;) a) dla osób które nigdy nie tańczyły kizomby: zajęcia sobotnie od totalnych podstaw. Po 6 godzinach nauki powinniście sporo potrafić i czuć się swobodnie na salsotekach (WYBIERZ: sobota + niedziela lub sama sobota) b) dla osób które tańczą od 1 do 6 miesięcy: wartościowa powtórka podstaw i przećwiczenie materiału w 2 dużych blokach. Można skupić się na lepszej pracy ciała, gdy zna się już kroki. (WYBIERZ: sobota + niedziela lub sama niedziela) c) można zapisać się na oba bloki, lub tylko na jeden Przyjdź, zabierz znajomych, którzy być może już od dawna o tym myślą i daj się zarazić naszą pasją! Gwarantujemy świetną zabawę, atmosferę i profesjonalne podejście do każdego uczestnika kursu.

  TAK SIĘ TAŃCZY KIZOMBĘ!

  PROGRAM KURSU:

  Sobota: 24.06 [11:00-14:00] Podczas 3h zajęć nauczysz się: - kroku podstawowego i różnych jego odmian, - specyfiki prowadzenia partnerki i umiejętności odczytywania sygnałów od partnera, - podstawowych technik wykorzystywanych w tańcu (vai e vem, zwroty) - zapoznasz się również z kulturą angolską, historią powstania oraz ewolucją kizomby. Niedziela: 25.06 [11:00-14:00] Zajęcia będące kontynuacją sobotnich. Polecamy również osobom które już uczą się kilka miesięcy. Podczas 3h zajęć: powtórzymy i utrwalimy materiał z soboty, nauczymy Cię podstaw muzykalności i improwizacji w kizombie, a także kolejnych technik (crush, estrela, synkopa) Podczas zajęć kładziemy nacisk na to, żebyś nauczył się swobodnie tańczyć i bawić podczas tańca, niekoniecznie znając dużą ilość figur. Zajęcia prowadzi para instruktorska, dzięki temu są one równie wartościowe dla obu płci. UWAGA: Po kursie weekendowym będziesz mógł dołączyć do regularnego kursu kizomby (1h zajęć co tydzień) na zbliżonym poziomie. UWAGI ORGANIZACYJNE: 1. Przyjdź najlepiej ok 20-30 min przed rozpoczęciem kursu 2. Czasami z powodu spóźnialskich rozpoczęcie kursu przesuwa się o 10-15 minut - wtedy też skończy się 10-15 minut później -> bądź na to przygotowany planując sobie dalszą część dnia :) 3. W czasie zajęć przewidziane są 3-4 krótkie przerwy, na miejscu bezpłatnie możesz sobie zrobić m. in. herbatę lub kawę 4. O wszystkim jeszcze Tobie przypomnimy na kilka dni przed kursem :)

  CO PO KURSIE WEEKENDOWYM?

  Po kursie weekendowym będziesz mieć kilka możliwości dalszego rozwijania swoich umiejętności: a) ćwiczyć samemu (albo ze znajomymi) w domu lub na dowolnych imprezach :) (kizombę da się tańczyć do większości muzyki granej w rytmach r'n'b) b) chodzić na praktisy do No Limits c) zapisać się na regularny kurs kizomby (1 godz w tygodniu) - albo od podstaw, albo od poziomu na którym już jesteś po kursie weekendowym d) za kilka tygodni powtórzyć kurs kizomby od podstaw (żeby powtórzyć i utrwalić umiejętności) lub przyjść na kontynuację weekendowego kursu od podstaw.

  CO MÓWIĄ NASI KURSANCI O KURSACH WEEKENDOWYCH:

  Captionless Image

  INSTRUKTORZY: Marta Majchrowska + Piotr Nowak

  W szkole tańca No Limits we Wrocławiu, z którą współpracują na co dzień, ich grafik jest wypełniony zajęciami po brzegi. Prowadzą prawie 20 godzin kizomby, semby i tarraxinhi tygodniowo z grupami o różnych stopniach zaawansowania, organizują praktisy kizombowe oraz intensywne kursy weekendowe. Ten pełen etat instruktorski pozwala im na opracowanie i doskonalenie autorskich metod nauczania, których skuteczność jest widoczna i odczuwalna dla ich kursantów. A tych jest już ponad trzystu i wciąż ich przybywa, co jest w dużej mierze efektem zaangażowania Piotra i Marty w tworzenie i rozwój wrocławskiego środowiska kizombowego. Oboje chętnie i często pojawiają się na imprezach, prowadząc animacje i występując z pokazami. Prowadzone przez nich warsztaty i lekcje dla początkujących, a także wyjazdy integracyjne cieszą się niesłabnącą popularnością i sprawiają, że kizomba we Wrocławiu to już nie tylko sam taniec, ale coraz bardziej wspólnota i zjawisko społeczne. Nauczanie to bardzo ważna, ale nie jedyna część ich zawodowej aktywności, sami nie poprzestają na laurach i bezustannie doskonalą swoje umiejętności, wykorzystując ku temu każdą okazję. Warsztaty i festiwale, zajęcia prywatne i codzienne treningi na sali to podstawa ich rozwoju. Od samego początku są tancerzami w międzynarodowym projekcie World Hug Dance Project, który dał im możliwość zdobycia bezcennego doświadczenia scenicznego. Występowali z pokazami na największych festiwalach w Polsce i zagranicą, co było ukoronowaniem wielomiesięcznych, wyczerpujących przygotowań. Zdobyte w ten sposób umiejętności i wiedza pozwoliły im na stworzenie własnego projektu tanecznego – formacja LSD, złożona z kursantów Marty i Piotrka wystąpiła kilkakrotnie na wrocławskich scenach, zdobywając przy okazji drugie miejsce na ogólnopolskim przeglądzie formacji tanecznych. Poza wszystkimi sukcesami, osiągnięciami i umiejętnościami tanecznymi warto także wiedzieć o tym, że Marta i Piotr to przede wszystkim sympatyczni i otwarci ludzie, z którymi przyjemnie spędza się czas nie tylko na zajęciach. Może więc nadszedł już czas, aby ich poznać? ;)

  Captionless Image

  MARTA I PIOTREK W AKCJI :)

  TY TEŻ MOŻESZ TAK TAŃCZYĆ:

  CENY:

  Captionless Image

  CENY DO 28 maja (PÓŹNIEJ DROŻEJĄ) Sobota: 50 zł Niedziela: 50 zł Sobota + Niedziela 90 zł IM PÓŹNIEJ - TYM DROŻEJ: OD 29 maja: wszystkie ceny +10 zł OD 16 czerwca: wszystkie ceny +20 zł W DNIU KURSU: wszystkie ceny +30 zł Można zapisać się solo lub w parze. Przy zapisie wpisz w formularzu imię i nazwisko partnera. Obie osoby muszą wypełnić formularz. Płatność gotówką/kartą na recepcji w No Limits lub przelewem na konto [UWAGA: ZMIANA NUMERU KONTA] : No Limits Szkolenia 38 1140 2004 0000 3602 7583 3435 Wyślemy Ci SMS przypominający, a 4 dni przed startem zadzwonimy do Ciebie :) Dane otrzymasz również w mailu potwierdzającym, który przyjdzie max. 24h po zapisie ;) Jeśli Twój zapis trafił na listę rezerwową (z powodu zbyt dużej ilości chętnych), w przeciągu 24h otrzymasz od nas maila z potwierdzeniem tej informacji (z wyłączeniem weekendów, świąt i dni wolnych od pracy).

  ZAPISZ SIĘ

  -> Można zapisywać się solo lub w parach, na zajęciach przewidziane są częste zmiany w parach -> Można również zapisać się na recepcji w Szkole Tańca No Limits -> Informacje możliwe również TU: *** 726 585 726, *** info@nolimits.art.pl, *** wiadomość FB: www.facebook.com/nolimitsartpl Pamiętaj że do 28 maja jest taniej: przekaż znajomym żeby nie przegapili terminu :)
  This is a required question
  This is a required question
  Must be at least 12 characters.
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question

  SKRÓCONY REGULAMIN ZAJĘĆ:

  1. Na zajęcia obowiązkowo należy przynosić obuwie zmienne 2. Przyjdź co najmniej 15 min przed rozpoczęciem zajęć 3. Pamiętaj o terminowym dokonaniu wpłaty - od tego zależy cena i ewentualne zniżki 4. Przygotuj się na miło spędzony weekend :) Pełny regulamin: http://nolimits.art.pl/regulaminweekend.pdf
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question

  Captionless Image

  PRZEŚLIJ FORMULARZ :)

  JAK DO NAS TRAFIĆ: