Електронна форма долучення до Коаліції на захист громадянського суспільства в Україні
Ми, представники неурядових організацій, правозахисники, громадські активісти, журналісти, юристи та інші небайдужі громадяни, висловлюємо глибоке занепокоєння з приводу загрозливих тенденцій для громадянського суспільства в Україні та наступу на свободу об’єднань і асоціацій.

Активна участь індивідів, груп, організацій та інститутів у захисті прав людини, боротьбі з корупцією та відстоюванні суспільних інтересів має вирішальне значення, адже громадянське суспільство, крім іншого, допомагає державам у повному обсязі забезпечувати дотримання їхніх зобов’язань у сфері прав людини і основних свобод, подолання корупції, а також відстоювання принципів демократії і верховенства права. Українська влада повинна визнати важливу і законну роль правозахисників та активістів, які діють на захист суспільних інтересів, не перешкоджати, а навпаки – сприяти їхній діяльності, а також ефективно розслідувати усі випадки погроз, нападів, залякування, репресій чи будь-яких інших видів переслідування.


«Коаліція на захист громадянського суспільства» є неполітичним об'єднанням і діє на основі принципів поваги до прав людини, ненасильства та недискримінації.


Організація (за наявності)
Your answer
Місто *
Your answer
Контактна особа *
Your answer
Контактна електронна адреса *
Your answer
Контактний телефон *
Your answer
Ми бажаємо долучитися до Коаліції на захист громадянського суспільства *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms