SAUE NOORTE TÖÖMALEV 2019
Tere tulemast kandideerima Saue Noorte Töömalevasse!

Saue Noorte Töömalev on mõeldud noortele vanuses 13-26 eluaastat. Töömalevat korraldab Saue noortekeskus koostöös Saue vallavalitusega. Tegu on hooajatööga, ehk Sul on võimalus teha tööd abitöölisena erinevates Saue valla asutustes ja ettevõtetes, lisaks ka Pivarootsi Õppe- ja Puhkekeskuses Läänemaal.

Kandideerimine kestab 8. - 28. aprillni 2019. Kandideerimisvormi täites pööra kindlasti tähelepanu sellele, mida kirjutad. Selle järgi otsustame, kas pääsed otse tööle, edasi töövestlusele või pead järgmisel aastal uuesti proovima. Samuti on oluline, et kirjutad oma meiliaadressi ankeeti õigesti, sest 13. mail saadame sulle meilile kandideerimise tulemuse. Juhul kui soovime sinuga läbi viia töövestlust, saad kutse vestlusele varem. Kui sa ei ole enne 13. maid meili noortekeskuselt saanud, see tähendab, et oled pääsenud otse tööle või kahjuks jäid sellel aastal välja.

Töövestlused toimuvad: 8.-10. maini Saue noortekeskuses.

NB! Kontrolli üle, et sul ei oleks malevaperioodil mõnda laagrit või muud toredat tegevust, mis takistaks sul malevas osalemist. Oluline on, et sul oleks võimalik käia kõikidel päevadel tööl.

Töömalev toimub sel aastal järgnevates vahetustes:

Välisvahetus: 13.-20. juuni (Pivarootsi Õppe- ja Puhkekeskuses Läänemaal)
I vahetus: 17.-28. juuni (Saue vald)
II vahetus: 21.-30. august (Saue vald)

Malevlase tööpäeva pikkus Saue vallas on 4 tundi päevas. Välisvahetuse tööpäeva pikkus on 4-7 tundi päevas. Tööpäeva algusaeg oleneb töökohast, üldjuhul kell 9.00 või 10.00 hommikul.

Malevlase tunnitasu on 3,25 € (bruto), millele lisandub kasutamata puhkusepäevade hüvitis.

Malevas tehtavad tööd on heakorra-, koristus-, ja haljastustööd.


PALUN TÄIDA ÄRA CV ja MOTIVATSIOONIKIRJELDUS ning VALI VAHETUS ja TÖÖKOHA ESIMENE ja TEINE EELISTUS, KUS SOOVID TÖÖTADA. Võimalusel pakume sulle sinu eelistatud töökohta. Kirjuta palun täislausetega ja ära unusta, et iga uus lause algab suure algustähega :)

NB! AVALDUSE PEAD TÄITMA SINA ISE - MITTE SU EMA VÕI ISA VÕI VANEM ÕDE-VEND!

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service