Jak działa litera? | dzieci 7-10 lat z opiekunem
Jak działa litera?

Kiedy: 23.02.2019, godz. 12.00-14.00
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7, sala wystawowa – II piętro
Zapisy: Obowiązują zapisy za pośrednictwem formularza on-line. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Wiek uczestników: 7-10 lat. Zajęcia dla dzieci wraz z opiekunami.
Koszt: 15 zł za dziecko (zniżka dla posiadaczy karty „Rodzina Trzy Plus” – 10 zł za dziecko). Wpłat należy dokonać po uzyskaniu potwierdzenia zakwalifikowania się do udziału w wydarzeniu w terminie do 6.02.2019 r. na konto Warsztatów Kultury (Bank Pekao SA 33 1240 1503 1111 0010 5299 8541); w tytule przelewu należy wpisać: opłata za uczestnictwo w wydarzeniu Zimowa Majsternia, imię i nazwisko uczestnika.

Od kiedy nauczymy się czytać, obserwowane wyrazy, zdania, teksty są dla nas przede wszystkim znaczeniem – niosą konkretny przekaz. Zapominamy, że znaki, za pomocą których konstruujemy treści, też mają olbrzymie znaczenie. Mogą wpływać na jej charakter, podkreślać wartość, pokazywać emocje, odpychać bądź przyciągać.
Podczas warsztatów rozbierzemy wyrazy na części by przyjrzeć się poszczególnym znakom – literom. Poznamy jak działa krój, zastanowimy się, i w praktyce przetestujemy, jak za pomocą zabiegów typograficznych można pokazać radość, smutek czy silne emocje.
Prowadzenie: Piotr Skrzypczak

Imię i nazwisko OPIEKUNA *
Your answer
Nr telefonu *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Posiadam kartę "Rodzina 3+" *
Imię i nazwisko DZIECKA *
Your answer
Wiek DZIECKA *
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service