רובין פוד // מזא"ה 9 - 26.01.20 - הרשמה
איך משנים את העולם דרך הצלחת? 🍅 ארוחה ממזון מוצל של מסעדת רובין פוד החיפאית - ואיך אפשר ליצור משהו כיף וטעים שגם יוצר שינוי. 🥔 שיחה עם שי רילוב וקובי קרולה, יזמים משותפים של עמותת רובין פוד, בית האוכל החברתי הראשון בישראל.

קישור לאיוונט: https://www.facebook.com/events/586983718536329/

רוצים לאכול? לקחת חלק? מלאו את הפרטים שלכם :)
השאלון מנוסח בלשון זכר אך מיועד לכולם.
תודה
צוות רובין פוד :)
Email address *
סרטון ששווה לצפות בו.
לעוד - כנסו לפייסבוק של רובין פוד.
רובין פוד היא עמותה שבאה לשנות את הסיפור של בזבוז מזון, בצורה הכי טעימה שיש.
פתחנו את בית האוכל החברתי הראשון בישראל, בשוק תלפיות בחיפה .מה זה אומר? אנחנו מצילים פירות וירקות מחקלאים, שווקים וחנויות - שאחרת היו מתבזבזים - מסיבות של אסתטיקה, לוגיסטיקה, עודפים, ועוד .יחד עם שף יצירתי וצוות מתנדבים, אנחנו הופכים את התוצרים לארוחות מעולות, בתפריט טעים וטבעוני - שמשתנה מדי יום לפי מה שמצילים .כל אחד מוזמן לסעוד - לחוות באופן חיובי וישיר את עניין בזבוז המזון - ולשלם כרצונו על הארוחה והחוויה. המטרה שלנו היא להעלות מודעות ולשנות את הרגלי בזבוז מזון של הציבור - וליצור תנועה ציבורית לקידום שינוי ברמה המערכתית, בתעשייה ובממשלה .אבל הכל מתחיל בארוחה טעימה! היוזמה מופעלת על ידי צוות מתנדבים רחב המקדם "הצלות" של חומרי גלם, בישולים, הגשה, הקמת אירועים ועוד.
שם מלא *
טלפון נייד *
מגורים (ישוב + שכונה) *
לידיעתך: תהיה ארוחה טעימה באירוע, שבו כל אחד מוזמן לשלם כרצונו - לפי כמה שהיה טעים, וכמה שרוצה לפרגן ליוזמה. מומלץ להביא מזומן :) סבבה? *
רוצה לקחת חלק, ולהתנדב איתנו?
Clear selection
אם כן - קצת על עצמך: מי את/ה? מה מעניין אותך בחיים? מה היכולות שלך? ניסיון שלך? התחביבים שלך? (ראו את זה כסוג של היכרות מהירה)
נשמח לשמוע כל הערה/שאלה נוספת.
תודה!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy