Wystawcy - zgłoszenia na konwent AnimeCon Halloween 2019
Chciałbyś/chciałabyś wystawić swoje stoisko na konwencie AnimeCon Halloween? Ten formularz jest właśnie dla Ciebie. Na zgłoszenia czekamy do 13 października (do godziny 24:00).

W ciągu 7 dni roboczych każda osoba, która wypełniła formularz otrzyma mail z adresu wystawcy@animecon.pl, w celu ustalenia dalszych szczegółów.

Kwota należna za stoisko jest uwarunkowana ilością m2, które zajmują poszczególne przestrzenie wystawowe oraz atrakcyjnością ich umiejscowienia. Dokonujemy rozliczenia wyłącznie gotówkowego.

Wszelkie dodatkowe pytania można zawrzeć w treści formularza lub przekazać nam, wysyłając wiadomość na adres mailowy wystawcy@animecon.pl
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.
Dane osobowe zawarte w formularzu są przetwarzane przez organizatorów konwentu Animecon Halloween 2019. Informacje zawarte w formularzu są wykorzystywane jedynie w procesie zgłaszania i realizacji stoiska na konwencie Animecon Halloween 2019.
W każdej chwili można wystąpić do Organizatora o wgląd oraz usunięcie danych z ewidencji Organizatora.
Dane przekazane w powyższym formularzu są przechowywane oraz przetwarzane z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa.
W sprawach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych prosimy o kontakt na adres rodo@animecon.pl
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service