Přihláška na improvizační seberozvojový workshop longforem. Týnec nad Sázavou, 15. - 19. 5. 2019, lektoři Simi a Joe.
Děkujeme za váš zájem o prodloužený improvizační workshop zaměřený na longformy. Prosíme o vyplnění přihlášky.

Ubytování si prosím vyberte zde: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1BDfCKy6GCKMrdLgBZK9sz9tugHiCdI2qimaXMP2wHD0/edit?usp=sharing.

Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
E-mail *
Your answer
Telefon *
Your answer
Odkud cestuješ a kdy je pro tebe reálné být na místě? *
Your answer
Na co by ses chtěl/a zaměřit? (Konkrétní formy, cokoli dalšího...). Formulace zakázky, ať víme, co připravit.
Your answer
Stravovací požadavky, diety, alergie.
Your answer
Souhlasím se zpracováním osobních údajů *
Pro účely plnění povinností dle GDPR potřebujeme váš souhlas se zpracováním osobních údajů. Bez něj není možné vaši přihlášku evidovat, jelikož nemůžeme zpracovat vaše osobní údaje. Proto vás žádáme o vyplnění souhlasu se zpracováním osobních údajů. Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Bafni, z. s., Simonu Trávníčkovou a subjekty, který budou postoupena tato práva s ohledem na organizaci workshopu, pro účel stanovený níže. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři, a to po celou dobu 10 let ode dne udělení souhlasu. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně. Všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle správci informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace správcem nadále zasílány), maximálně však na dobu 10 let. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce. Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem k němuž byly shromážděny. Fyzické osoby, které zpracovávají osobní údaje na základě smlouvy se správcem, a další osoby jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo prací. Bez udělení souhlasu ke zpracování osobních údajů není možné zasílat informace o workshopu. Udělený souhlas jde kdykoli odvolat.
Cokoli dalšího nám chcete sdělit - požadavky, komentáře, management dětí na víkendu, hlídačky s sebou a ubytování pro ně atd.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service