Вебінар "Школи після карантину: виживати чи розвиватися"
Коронавірусний карантин показав, що сучасна освітня система повинна бути гнучкою, готовою до оперативної трансформації, ефективного менеджменту та кризових рішень. Багато бюджетних видатків міст і селищ довелося перепланувати на протидію епідемії, тож очевидно, що після завершення карантину інші галузі будуть відчувати брак підтримки тих чи інших напрямків. Відчують зміни й освітні заклади.

Як безболісно продовжити свою роботу закладам освіти після карантину і водночас не відмовитися від розвитку й впровадження іновацій, поговоримо на нашому вебінарі 23 квітня. Тема буде цікава як освітянам чи менеджерам освітніх управлінь чи закладів, так і батькам школярів.

Спікерка - Алла Волошина, очільниця Кіровоградської обласної організації ВГО "Асоціація сприяння самоорганізації населення", аналітикиня, експертка з питань автономії освітніх закладів.

Тривалість вебінару - 16.00-17.00

Вебінар відбудеться у форматі ZOOM-конференції, посилання на яку ви отримаєте після реєстрації за цією формою.

Нині КОО ВГО "АССН" надає консультативну та організаційну підтримку громадам Кіровоградщини в питаннях автономізації закладів, створення наглядових (піклувальних) рад.

Більше про нас читайте на офіційному сайті: http://samoorg.kr.ua/

Вебінар проводиться в межах проєкту «Реформа освіти під громадським контролем». Реалізація ініціативи стала можливою завдяки підтримці проєкту, який виконує Інститут висвітлення війни та миру (IWPR) за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії.
ПІБ *
E-mail: *
Стать *
Ваш вік: *
Населений пункт: *
Назва організації, яку представляєте, посада: *
Які запитання з теми вебінару вас цікавлять? Тут ви можете лишити питання до спікерки *
*
Дякуємо за реєстрацію на вебінар "Школи після карантину: виживати чи розвиватися"!
Підключитися до вебінару в ZOOM можна за посиланням: https://us04web.zoom.us/j/75041402617 Ідентифікатор конференції: 750 4140 2617
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy