Вебінар "Школи після карантину: виживати чи розвиватися"
Коронавірусний карантин показав, що сучасна освітня система повинна бути гнучкою, готовою до оперативної трансформації, ефективного менеджменту та кризових рішень. Багато бюджетних видатків міст і селищ довелося перепланувати на протидію епідемії, тож очевидно, що після завершення карантину інші галузі будуть відчувати брак підтримки тих чи інших напрямків. Відчують зміни й освітні заклади.

Як безболісно продовжити свою роботу закладам освіти після карантину і водночас не відмовитися від розвитку й впровадження іновацій, поговоримо на нашому вебінарі 23 квітня. Тема буде цікава як освітянам чи менеджерам освітніх управлінь чи закладів, так і батькам школярів.

Спікерка - Алла Волошина, очільниця Кіровоградської обласної організації ВГО "Асоціація сприяння самоорганізації населення", аналітикиня, експертка з питань автономії освітніх закладів.

Тривалість вебінару - 16.00-17.00

Вебінар відбудеться у форматі ZOOM-конференції, посилання на яку ви отримаєте після реєстрації за цією формою.

Нині КОО ВГО "АССН" надає консультативну та організаційну підтримку громадам Кіровоградщини в питаннях автономізації закладів, створення наглядових (піклувальних) рад.

Більше про нас читайте на офіційному сайті: http://samoorg.kr.ua/

Вебінар проводиться в межах проєкту «Реформа освіти під громадським контролем». Реалізація ініціативи стала можливою завдяки підтримці проєкту, який виконує Інститут висвітлення війни та миру (IWPR) за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
ПІБ *
E-mail: *
Стать *
Ваш вік: *
Населений пункт: *
Назва організації, яку представляєте, посада: *
Які запитання з теми вебінару вас цікавлять? Тут ви можете лишити питання до спікерки *
*
Дякуємо за реєстрацію на вебінар "Школи після карантину: виживати чи розвиватися"!
Підключитися до вебінару в ZOOM можна за посиланням: https://us04web.zoom.us/j/75041402617 Ідентифікатор конференції: 750 4140 2617
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy