ScrabbleCamp Podhájska 2018
Ahojte scrabblisti,

ScrabbleCamp 2017 v Podhájskej v penzióne Energy 1 http://www.energy-podhajska.sk/ je úspešne za nami, zúčastnilo sa ho rôznym spôsobom cca 20 hráčov, ktorí tam strávili 0-6 nocí. Podľa ohlasov prevládali názory spokojnosti až nadšenia, a tak sme dohodli termín od 16.7.2018 do 22.7.2018. Tešíme sa, že sa nám podarilo zarezervovať ešte niekoľko izieb, takže by sme sa mohli spoločne zúčastniť ScrabbleCampu 2018.

Už vieme do čoho ideme, termín je oveľa vhodnejší, dovolenka relatívne ďaleko, záujem vyzerá značný, kapacity obmedzené (penzión je už takmer vypredaný na budúcu sezónu).

Informácie o ScrabbleCampe 2018 Podhájska :

- Termín je od 16.7.2018 do 22.7.2018 na 7 dní, 6 nocí (pondelok-nedeľa) v penzióne Energy I. Práve v tomto penzióne je na prízemí aj vonku termálny bazén.

- Cena s raňajkami bude minimálne 26€/osoba/noc (je pravdepodobné, že cena pôjde mierne hore).

- Príplatok za obed resp. večeru (teraz 4,5 € resp. 3,5 € ) nie je povinný. Príplatok 12 € za vstup do Rímskych kúpeľov/pobyt /osoba je veľmi odporúčaný.

- Vážnejší záujem treba prejaviť IBA !!! registráciou v registračnom formulár, ktorý je pod textom ( nie telefonicky alebo ústne organizátorom ScrabbleCampu)

- K dispozícii sú izby 2-posteľové a 3-posteľové izby, apartmán a bunkové systémy (bunka= 2 miestnosti) – všetky so soc. zariadením. Treba si uvedomiť, že máme rezervované konkrétne čísla izieb a preto nemôžu byť všetci napr. v 2-lôžkovej izbe. Niektoré izby sú na druhom, ďalšie na treťom poschodí.

- Ak viete, s kým chcete byť na izbe, prípadne v bunke, treba to uviesť do prihlasovacieho formuláru, ktorý bude po celý čas k dispozícii. Zmeny v registrácii hráč neskôr môže robiť tak, že v došlom potvrdzujúcom maile – na začiatku mailu - klikne na mailu ikonku „upraviť“ a prevedie zmenu.

- Definitívne rozdelenie hráčov po izbách bude jasné pár týždňov/mesiacov pred ScrabbleCampom s ohľadom na priania hráčov, samozrejme s ohľadom na kapacitné možnosti.

- Môžete prihlásiť aj rodinných príslušníkov, resp. priateľov. V prípade záujmu prevyšujúceho rezervované kapacity majú prednosť členovia SSS, aktívni hráči scrabble, potom rodina a známi. V takom prípade sa delegátka Dáška ( tí, čo boli v tomto roku vedia, ako názov vznikol ) po dohode pokúsi nájsť vhodné ubytovanie v okolí penziónu.

Berte prosím na vedomie, že organizácia takéhoto podujatia vyžaduje niekoľkomesačné úsilie, preto rešpektujte, že ScrabbleCamp je pre všetkých scrabblistov a nevyžadujte špeciálne výhody pre seba, nepresadzujte za každú cenu svoje predstavy a pod.

- Storno poplatky hrozia nielen účastníkom zájazdu, ale aj organizátorom zájazdu, a preto ( po rôznych problémoch v súvislosti s organizáciou podobných podujatí ) musíme stanoviť určité pravidlá.

- V októbri bude nutné zaplatiť nevratnú (!!!) zálohu na ubytovanie vo výške 20 € (ak si hráč vybaví rovnocenného náhradníka za seba do izby, dohodne sa s náhradníkom na kompenzácii) Dôvod je ten, že izby/bunky sa musia už teraz záväzne objednať . Záloha bude odpočítaná pri úhrade pobytu, prípadne pri zrušení záujmu prepadne.

Ak sa nenaplní naša objednaná kapacita do konca septembra (t.j. do MS 2017 v LM), izby sa vrátia, a takmer určite nebude možné neskôr doobjednať ďalšie izby.

- Možnosť skrátenia pobytu nebude možná. Jedinou možnosťou je vzájomná dohoda medzi dvoma hráčmi na 3., resp.4.-dňovom pobyte. S vedením penziónu to bude riešiť výlučne delegátka Dáška.

- Akékoľvek iné otázky ohľadom ubytovania (nedeľný nástup, rozloženie, vzhľad izieb, možností masáží a pod.) riešte výhradne s delegátkou Dáškou. Nezaťažujte prosím recepciu penziónu súkromnými otázkami a požiadavkami, spôsobuje im to chaos, zdržuje ich to pri práci a nepôsobí to dobre pri budovaní vzájomnej dôvery. Navyše aj tak oni spätne kontaktujú Dášu. Na veľa otázok už poznajú odpovede aj účastníci tohtoročného campu, určite radi porozprávajú.


Vážny záujem o účasť prejavíte vyplnením formulára o pár riadkov nižšie do 29.9.2017.


Na opätovné stretnutie s Vami sa tešia autori projektu ScrabbleCamp Podhájska :
Dagmar Jančurová (alias delegátka Dáška ) a Jaro Vernarský (alias Jaro Vernarský)

P.S. Dáša 0907 747 187
dagmar.jancurova@gmail.com

Email address *
Meno a priezvisko *
Your answer
Plánujem sa zúčastniť ScrabbleCampu 16.-22.7.2018 v Podhájskej *
Na izbe/bunke by som chcel/a byť s :
Your answer
V prípade voľných kapacít by mali záujem zúčastniť sa moji známi :
Your answer
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service