Quiz MATLABowy
Dane uczestnika
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Pytania konkursowe
Instytut Inżynierów Elektryków i Elektroników (IEEE) w lipcu bieżącego roku opublikował ranking najpopularniejszych języków programowania. Ranking ten powstał na podstawie wyróżnionych przez organizację wskaźników, określających popularność języków. Które miejsce zajął MATLAB w tym zestawieniu?
Your answer
W trakcie oglądania filmu w kinie, gdy śledzimy poruszający się z dużą prędkością samochód, często powstaje wrażenie, że pomimo ruchu naprzód, koła pojazdu pozostają nieruchome lub wręcz obracają się w odwrotną stronę. Opisane zjawisko można wytłumaczyć w prosty sposób i jest ono niepożądane w cyfrowym przetwarzaniu sygnałów. Proszę podać nazwę tego zjawiska:
Your answer
W MATLABie istnieją cztery wbudowane funkcje, służące do zaokrąglania liczby do części całkowitej. Proszę wypisać nazwy tych funkcji:
Your answer
Jesteś na bezludnej wyspie, wokół leżą porozrzucane szczątki z katastrofy okrętu (zepsuty telefon komórkowy z naładowanym akumulatorem, deski z gwoździami, kawałki drutu miedzianego i metalowych płyt z jakiegoś rozbitego urządzenia). W oddali dostrzegasz przepływający statek.Czy potrafisz nadać sygnał ratunkowy alfabetem Morse'a? Opisz jak zbudujesz nadajnik Morse'a.
Your answer
Formalności
*
Required
*
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms