Маніфест та форма для приєднання
Ми, що нижче підписалися, заявляємо про об’єднання заради перетворення України на успішну країну, в якій втілені свобода, справедливість та добробут громадян.

З цією метою ми об’єдналися для координації наших дій та спільно працюємо, щоб нижченаведене бачення поділялося більшістю українських громадян і було втілено у найкоротший термін.

Наше бачення України 2019 наступне:

1. Прозора політика: Прийнято нове виборче законодавство, що передбачає скасування мажоритарної системи, відкриті партійні списки, обмеження політичної реклами, прозорість фінансування політичних партій.
2. Справедливе правосуддя: Відбулася реформа судової системи та її повне очищення на основі конкурсного добору суддів та звільнення всіх недобросовісних і нечесних суддів (включаючи тих, що не зможуть пояснити джерела походження майна), принципів незалежності та компетентності. Діє принцип невідворотності покарання.
3. Мінімізація ролі держави: Суттєво зменшена роль держави в економіці та в інших сферах життя, індикатором цього є консолідований державний бюджет, що не перевищує 40% ВВП, з подальшою тенденцією до зниження до 35%.
4. Ефективне державне управління: проведено кардинальну інституційну реформу системи виконавчої влади, кількість державних службовців скорочена на 50%, державна служба стала престижною, а заробітні плати ринковими, призначення на посади відбувається лише за відкритими конкурсами, державну службу деполітизовано; розпочато розбудову незалежних спеціалізованих інституцій, що співпрацюють з державою на контрактній основі.
5. Електронна сервісна держава: Адміністративні послуги переведено в електронний формат, мінімізовано вплив чиновника на прийняття рішень; змінено підхід до державного управління від регулюючого на сервісний.
6. Роздержавлення економіки: Проведено прозору приватизацію державних підприємств, окрім стратегічних, які управляються відповідно до міжнародно визнаних норм корпоративного управління.
7. Економічна лібералізація: Забезпечено вільний рух товарів, капіталів та людських ресурсів, прозора податкова система, спрощені умови відкриття та ведення бізнесу. Розвиток конкурентних відносин, обмеження монополізму у господарських відносинах.
8. Енергетична безпека: Кардинальне підвищення енергоефективності; курс на максимальну енергетичну незалежність, диверсифікацію та використання альтернативних джерел енергії; підключення до єдиної європейської енергосистеми.
9. Екологічна безпека: Закладено розвиток економіки та суспільства на засадах сталого розвитку; розмежовано тенденцію економічного зростання, з одного боку, і споживання природних ресурсів та забруднення довкілля, з іншого боку
10. Децентралізація: Перерозподілено повноваження, відповідальність та ресурси на користь місцевих громад.
11. Євроінтеграція: Імплементовано Угоду про асоціацію з Євросоюзом, включаючи гармонізацію законодавства та державних інституцій.
12. Сильна армія: Завершено реформування Збройних сил України у відповідності до стандартів НАТО.
13. Суспільна єдність щодо Донбасу та Криму: Наявна консолідована стратегія щодо Донбасу та Криму, що поділяється більшістю громадян та втілюється спільними зусиллями держави та громадянського суспільства.

Підписи:

Вікторія Войціцька
Андрій Герус
Владислав Голуб
Олексій Гончарук
Юрій Гусєв
Олег Деревянко
Андрій Длігач
Андрій Журжій
Світлана Заліщук
Юлія Клименко
Іванна Климпуш-Цинцадзе
Світлана Коломієць
Руслан Корж
Георгій Логвинський
Оксана Маркарова
Ярослав Маркевич
Наталія Микольська
Олексій Мушак
Мустафа Найєм
Максим Нефьодов
Володимир Омелян
Валерій Пекар
Сергій Петухов
Вікторія Пташник
Владислав Рашкован
Анна Романова
Владислава Рутицька
Олексій Рябчин
Наталія Севостьянова
Олексій Скрипник
Олена Сотник
Григорій Шверк
Альона Шкрум

Я приєднуюся до цього маніфесту, заявляючи тим самим, що поділяю викладену вище візію.

Ім'я *
Будь ласка, використовуйте українську мову
Your answer
Прізвище *
Будь ласка, використовуйте українську мову
Your answer
Адреса електронної пошти *
Ця інформація залишиться конфіденційною
Your answer
Населений пункт *
Назва Вашого міста або села
Your answer
Організація
Ви можете вказати назву політичної чи громадської організації, підприємства чи установи або ж неформальної спільноти, яку Ви представляєте. Ця інформація буде відкритою. Ви можете нічого не вказувати.
Your answer
Ваша сторінка у соціальних мережах
Введіть адресу сторінки в одній соціальній мережі на Ваш вибір. Ця інформація залишиться конфіденційною.
Your answer
Згода на обробку персональних даних *
Будь ласка, надайте Вашу згоду відповідно до вимог законодавства. Ваше ім'я та прізвище, населений пункт та назва організації (якщо Ви її вказали) будуть опубліковані у відкритому доступі. Адреса електронної пошти та сторінка у соціальних мережах залишаться конфіденційними. Адреса електронної пошти може використовуватися для отримання розсилки від спільноти ініціаторів маніфесту і не може бути передана іншим особам.
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service