Deklaracja członkostwa placówki w programie Odyseja Umysłu 2022-2023
Deklaracja członkostwa to pierwszy krok do zgłoszenia udziału placówki w programie "Odyseja Umysłu" w bieżącym roku szkolnym. Termin upływa 15 listopada.

W przeciągu kilku dni na adres osoby zadeklarowanej jako Koordynator Członkostwa wyślemy e-mail zwrotny, który zawierać będzie:
  1. blankiet oficjalnego zgłoszenia (plik PDF),
  2. link do sklepu Szop Shop Online,
  3. Numer Członkostwa placówki.
Po otrzymaniu rzeczonej wiadomości należy:
  1. blankiet oficjalnego zgłoszenia wydrukować, uzupełnić o zaznaczenia wszystkich zgód oraz podpisy Zwierzchnika Placówki i Koordynatora Członkostwa, zapakować do koperty i wysłać pod wskazany adres;
  2. w link do sklepu Szop Shop Online kliknąć, żeby zamówić i dopilnować opłacenia „Kompendium Odysei Umysłu 2022-2023”. Można wybrać dogodną formę płatności oraz zaznaczyć potrzebę otrzymania faktury VAT i podać dane nabywcy;
  3. podczas zamawiania "Kompendium" w polu „Identyfikator Deklaracji” wpisać Numer Członkostwa placówki, której dotyczy wpłata.
Jeśli przy zakupie wskazano, że niezbędna jest faktura VAT, wyślemy ją Koordynatorowi Członkostwa po odnotowaniu wpłaty.

"Kompendium Odysei Umysłu" to elektroniczna publikacja, obejmująca wszystkie treści dydaktyczne potrzebne trenerom i drużynom do pracy w danym sezonie w tym m.in.: "Przewodnik Odysei Umysłu", aktualne Problemy Długoterminowe oraz treningowe Problemy Spontaniczne.

Wysyłkę materiałów zaczniemy w drugiej połowie października. Prześlemy je na adres Koordynatora Członkostwa pod warunkiem, że wcześniej zamówiona publikacja zostanie opłacona, a my otrzymamy pocztą podpisane oficjalne zgłoszenie.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
PLACÓWKA CZŁONKOWSKA

Placówka Członkowska to publiczna albo niepubliczna szkoła bądź dowolny inny podmiot prowadzący zorganizowaną działalność oświatowo-wychowawczą, której elementem są w bieżącym roku szkolnym zajęcia realizowane z wykorzystaniem metodyki programu edukacyjnego "Odyseja Umysłu".

Dzieci i młodzież uczestniczące w zajęciach mogą utworzyć drużynę lub drużyny, które pod egidą placówki wystartują w konkursie Odysei Umysłu. Do zawodów można zgłosić po jednym zespole w każdej konkurencji, tzn. w każdym Problemie Długoterminowym oraz grupie wiekowej.
Oficjalna nazwa placówki: *
[np. Szkoła Podstawowa nr 7 im. Ambrożego Kleksa - Bajkowice]
Adres pocztowy - ulica, numer budynku, kod pocztowy, miejscowość: *
[np. ul. Szkolna 1, 22-333 Bajkowice]
Województwo: *
ZWIERZCHNIK PLACÓWKI CZŁONKOWSKIEJ

Zwierzchnik Placówki to jej oficjalny szef, który autoryzuje zajęcia realizowane pod jej auspicjami, pełni nadzór nad pracą osób je prowadzących, a za ich edukacyjną jakość i bezpieczny przebieg ponosi formalną odpowiedzialność przed uczestnikami oraz ich rodzicami lub opiekunami prawnymi.
Imię i nazwisko: *
Funkcja pełniona w placówce: *
[np. dyrektor szkoły]
Adres e-mail: *
Telefon kontaktowy: *
KOORDYNATOR CZŁONKOSTWA PLACÓWKI W PROGRAMIE

Koordynator Członkostwa odpowiada za współpracę placówki z organizatorami konkursu Odysei Umysłu. Powinien udostępniać otrzymywane materiały oraz informacje trenerom i uczestnikom, dopilnować terminowego zgłoszenia drużyn(y) oraz tego, by wszystkie składane zamówienia były na czas opłacane.
Imię i nazwisko: *
Funkcja pełniona w placówce: *
[np. nauczyciel matematyki]
Telefon kontaktowy: *
Adres e-mail: *
Administratorem danych osobowych przekazywanych za pośrednictwem niniejszego formularza jest fundacja Odyssey of the Mind Polska z siedzibą w Gdańsku (80-283), przy ul. Zacnej 10. Informacje o przetwarzaniu rzeczonych danych, w tym o celach i podstawach prawnych, okresie przechowywania oraz przysługujących uprawnieniach, dostępne są na stronie https://odyseja.org/polityka-prywatnosci/  *
Zanim klikniesz "Dalej" - uważnie sprawdź, czy wszystkie powyższe wybory oraz dane są prawidłowe.
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy