Adoptuj koroptev
Adoptujte si koroptev a pomozte ji navrátit do naší přírody. Polovina finančního výtěžku z adopce bude použita na podporu přímého vypouštění koroptví z přírodě blízkých chovů ("chov"), druhá polovina bude sloužit zlepšování životních podmínek koroptve polní v zemědělské krajině ("krajina").

Jako koroptví mámu a tátu Vás budeme pravidelně udržovat v kontaktu s osvojenými koroptvemi a jejich domovem. Nebuďte v tom sami, složte se s kamarády, s kolegy v práci a podobně.

(autorem fotografie na pozadí je Richard Stehlík)

Adoptuji si... *
např. 2 koroptve, tzn. na účet 2900646930 / 2010 pod variabilním symbolem 060 zašlu částku 2.000,- Kč. Vyberte, prosím, jednu z možností níže a odpovídající částku pak zašlete na náš transparentní účet.
Koroptví máma nebo táta *
Vyplňte, prosím, nejdříve Vaše příjmení a potom jméno a tituly. Děkujeme.
Your answer
Adoptivní rodina
Vyplňte, prosím, název organizace, instituce, firmy, školy, spolku, klubu nebo jiného subjektu, který zastupujete. Děkujeme.
Your answer
Adresa *
Vyplňte, prosím, adresu Vašeho trvalého bydliště nebo sídla organizace, kterou zastupujete. Je to důležité pro vystavení darovací smlouvy. Děkujeme za pochopení.
Your answer
Okres
Your answer
Datum narození nebo IČ *
Vyplňte, prosím, datum Vašeho narození nebo identifikační číslo (IČ) organizace, kterou zastupujete. Je to důležité pro vystavení darovací smlouvy. Děkujeme za pochopení.
Your answer
E-mail *
Your answer
Telefon
Your answer
Web
Zde můžete vyplnit Vaše webové stránky.
Your answer
Veřejné poděkování *
V rámci poděkování za Váš dar zveřejníme Vaše jméno a příjmení, případně název organizace, na našem informačním portálu www.koroptvicky.cz.
Poznámky
Chcete něco sdělit Vámi nově adoptovaným koroptvím? Zde máte příležitost.
Your answer
PS: jste...
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service