Pomáhám koroptvi polní v Česku
Projekt ČIŘIKÁNÍ je celostátní dlouhodobý projekt zaměřený na zlepšení stavu zemědělské krajiny, mysliveckou péči a vhodné agrotechnické postupy s cílem vytvořit podmínky pro záchranu populace koroptve polní (Perdix perdix) a dalších ohrožených polních ptáků vč. pernaté zvěře. Práce na tomto projektu je hlavní činností neziskové odborné organizace NAŠE SPOLEČNÁ KRAJINA z.s. Více informací naleznete na stránkách Koroptvicky.cz.
http://www.koroptvicky.estranky.cz/clanky/kontakt/

Naše motto: Domov pro koroptev, krajina pro člověka. Na tom pracujeme.

(foto v záhlaví © Richard Stehlík)
Podporuji Projekt ČIŘIKÁNÍ
Podporujete práci dobrovolníků a další rozvoj Projektu ČIŘIKÁNÍ. Vyberte, prosím, jednu z možností níže a odpovídající finanční částku pak zašlete na náš transparentní účet 2900646930 / 2010 pod variabilním symbolem 010. Můžete nám pravidelně posílat i malou částku měsíčně formou trvalého příkazu. Děkujeme. http://www.koroptvicky.estranky.cz/clanky/o-projektu/projekt-cirikani-v-zakladnich-souvislostech.html
Clear selection
Tvořím nový biotop v lokalitě Přerov-Hvězdárna
Přispíváte k vytvoření nového biotopu pro polní ptáky v lokalitě Přerov-Hvězdárna. Společně tak zvyšujeme biodiverzitu v zemědělské krajině. Vyberte, prosím, jednu z možností níže a odpovídající finanční částku pak zašlete na náš transparentní účet 2900646930 / 2010 pod variabilním symbolem 030. Děkujeme. http://www.koroptvicky.estranky.cz/clanky/darujte/pet-tisic-pet-set-metru-pro-polni-ptaky.html
Clear selection
Adoptuji si koroptev
Pomáháte posilovat divokou populaci koroptve polní formou vypouštění odchovaných jedinců a obnovou biotopů, které koroptev potřebuje pro rozmnožování i přezimování. Vyberte, prosím, jednu z možností níže a odpovídající finanční částku pak zašlete na náš transparentní účet 2900646930 / 2010 pod variabilním symbolem 060. Děkujeme. http://www.koroptvicky.estranky.cz/clanky/darujte/adoptuj-koroptev.html
Clear selection
Dárce *
Vyplňte, prosím, nejdříve Vaše příjmení a potom jméno a případné tituly. Děkujeme.
Organizace
Vyplňte, prosím, název organizace, instituce, firmy, školy, spolku, klubu nebo jiného subjektu, který případně zastupujete. Děkujeme.
Adresa trvalého bydliště
Vyplňte, prosím, adresu Vašeho trvalého bydliště nebo sídla organizace, kterou zastupujete. Je to důležité pro vystavení darovací smlouvy. Děkujeme za pochopení.
Adresa doručovací
Vyplňte jen v případě, že se liší od adresy trvalého bydliště.
Okres *
Datum narození nebo IČ
Vyplňte, prosím, datum Vašeho narození nebo identifikační číslo (IČ) organizace, kterou zastupujete. Je to důležité pro vystavení darovací smlouvy. Děkujeme za pochopení.
E-mail *
Telefon
Web
Zde můžete vyplnit Vaše webové stránky.
Veřejné poděkování *
V rámci poděkování za Váš dar zveřejníme Vaše jméno a příjmení (případně název s webovým odkazem) na našem informačním portálu www.koroptvicky.cz. Poznámka: Pokud se chystáte nám darovat větší finanční částku nebo zastupujete firmu, napište nám vzkaz na e-mail info@koroptvicky.cz a domluvíme bližší podmínky spolupráce.
Poznámky
Chcete nám sdělit něco dalšího? Zde máte příležitost.
PS: jste...
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy