Formularz zgłoszenia uczestnika

Elektroniczny formularz zgłoszeń na Konferencje Organizacji Pozarządowych Powiatu Mogileńskiego 24.09.2022 r. start godz. 9:00 Zespół Szkół w Mogilnie

Email *
Imię *
Nazwisko *
Organizacja/Reprezentowany podmiot (jeśli dotyczy)
Telefon kontaktowy *
Wybór warsztatu
Proszę wybrać 3 tematy warsztatów w których chcesz uczestniczyć w ramach Konferencji oraz 1 tematu rezerwowego, oznaczając kolejność gdzie nr 4 oznacza temat rezerwowy. Opisy tematów znajdują się poniżej.
Temat 1
Temat 2
Temat 3
Temat 4 (rezerwowy)
Rola organizacji pozarządowych w życiu szkoły oraz angażowanie młodych do działania
Konsultacje społeczne - czy warto?
Współpraca NGO z mediami
Cyfrowe Narzędzia rozwoju organizacji
Młodzi w działaniu
Kooperacja - przyszłość sektora czy przereklamowany produkt
Rady, komitety, opiniowanie, debaty – czy warto angażować się w konsultacje społeczne?
Clear selection
Czy zamierzasz uczestniczyć w części integracyjnej spotkania rozpoczynającej się o godz. 17:00?
*
Opisy Warsztatów
  •  „Rola organizacji pozarządowych w życiu szkoły oraz angażowanie młodych do działania” prowadząca Agnieszka Jankowiak – Maik

Opis warsztatu: W czasie warsztatów z Agnieszką porozmawiamy o roli organizacji pozarządowych w życiu szkoły, o tym, czy organizacje pozarządowe powinny uczestniczyć w tworzeniu systemu edukacji oraz o sposobach angażowania młodych do prężnego działania w samorządach uczniowskich czy organizacjach pozarządowych.

  • "Konsultacje społeczne - czy warto? prowadzący Jakub Kochowicz

Opis warsztatu: Warsztat rozpocznie się od rozmowy czy są konsultacje. Jaką rolę w konsultacjach społecznych odrywają organizacje pozarządowe, jakie tematy można, jakie trzeba, a które warto konsultować. W czasie spotkania pojawią się także przykłady konsultacji z Gminy Lisewo.

  • „Współpraca NGO z mediami” prowadzący Monika Siwak, Damian Klich 

Opis warsztatu: W czasie warsztatów uczestnicy będą mieli okazję przećwiczyć jak się wypowiadać do radia czy telewizji. Dowiedzą się także czego oczekują dziennikarze, jak i na co zapraszać dziennikarzy, jakie materiały przygotowywać dla mediów samodzielnie itd. Podczas warsztatu uczestnicy przygotują także wspólnie przykładowe nagrania i teksty.

  • „Cyfrowe Narzędzia rozwoju organizacji” prowadzący Mateusz Konieczny

Opis warsztatu: Podczas warsztatu poznasz bezpłatne aplikacje, narzędzia i programy online do wykorzystania w działalności organizacji pozarządowej - zarówno w jej zarządzaniu, jak i prowadzeniu angażujących działań dla lokalnej społeczności. W związku z tym, że warsztat będzie miał formę interaktywną, konieczne jest przygotowanie własnego urządzenia - komputera, smartphona lub tabletu.

  • „Młodzi w działaniu” prowadzący Dawid Bochenek, Wiktoria Debabowa

Opis warsztatu: Podczas spotkania „Młodzi w działaniu” uczestnicy poznają przykłady aktywności/partycypowania młodzieży w Dąbrowie Górniczej oraz dowiedzą się skąd młodzi czerpią inspiracje do swoich inicjatyw. Spróbujemy wspólnie odpowiedzieć sobie na pytanie „Jak zaktywizować i zaangażować młodych ludzi w działanie w lokalnych społecznościach i organizacjach pozarządowych?”. Być może wystarczy tylko lub aż stworzyć im do tego odpowiednie warunki.

  •  „Kooperacja - przyszłość sektora czy przereklamowany produkt” prowadzący Adrian Ignasiak 

Opis warsztatu: W trakcie spotkania porozmawiamy czym jest kooperacja, dokonamy analizy dlaczego kooperacje są domeną dużych organizacji, zastanowimy się z kim kooperować i na jakich zasadach, zdefiniujemy pojęcie tzw. marży od relacji a także podyskutujemy kim jest Haker Rozwoju. Na koniec przewidziano subiektywny przegląd najciekawszych polskich kooperatyw wg prowadzącego

  • „Rady, komitety, opiniowanie, debaty – czy warto angażować się w konsultacje społeczne?” prowadzący Jan M. Grabowski 

Opis warsztatu: Rady, komitety, opiniowanie, debaty – czy warto angażować się w konsultacje społeczne? Spotkanie poświęcone będzie doświadczeniom i praktyce kontaktów organizacji pozarządowych z władzą publiczną w różnych formach rzecznictwa interesów. Czy warto angażować się w konsultacje? Czy należy dbać i zabiegać o sprawy III sektora? Jak robić to skutecznie?


Polityka prywatności i przetwarzanie danych

Osoby zapisujące się na szkolenie przez niniejszy formularz wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych w postaci: 

- imienia i nazwiska, 

- adresu e-mail, 

- telefonu kontaktowego, 

- nazwa organizacji/reprezentowany podmiot (opcjonalnie), 

na potrzeby organizacji szkolenia. Dane osobowe podane przez osoby zapisujące się na szkolenia są przetwarzane przez Stowarzyszenie Pozarządowe Mogilno, ul. Bartoszewskiego 1/2, 88-300 Mogilno wyłącznie w celu organizacji Konferencji Organizacji Pozarządowych Powiatu Mogileńskiego 2022. Dane osobowe osób zapisujących się na szkolenia są przechowywane w serwisie Formularze Google przez 60 dni po dacie Konferencji, a następnie kasowane.

UWAGA!
Po dokonaniu zgłoszenia uczestnik zobowiązany jest do wpłaty 20 zł. na poczet pakietu startowego (w tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko z dopiskiem „pakiet startowy”. Numer konta do wpłaty 26 9065 0006 0060 0621 7280 0001
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy