Dotazník pro žáky a studenty z Moravských Budějovic
Milí žáci a studenti,

jste nedílnou součástí obyvatel města a nepochybujeme, že jste tou nejaktivnější složkou obyvatel. Bohužel nemáte často možnost vyjádřit svůj názor na místo, kde žijete a trávíte svůj volný čas. Nyní připravuje Město Moravské Budějovice aktualizaci tzv. Strategického plánu rozvoje města. A tak je na čase, abychom získali i Váš názor na život v Moravských Budějovicích. Prosíme Vás tedy o sdělení Vašich názorů a nápadů, které by nás měly inspirovat a pomoci udělat naše město ještě hezčím místem pro život.

Děkujeme Vám, že nám v tomto dotazníku sdělíte Vaše zajímavé a kreativní nápady a názory.

Vyplnění dotazníku je zcela anonymní.
Uveďte název školy:
Z jakého jste ročníku?
1. Co se vám na Moravských Budějovicích nejvíce líbí - Odpověď:
2. Co se vám na Moravských Budějovicích líbí naopak nejméně? Odpověď:
3. Zdá se vám současná nabídka možností pro volný čas dostačující, jak z pohledu kvality zázemí, tak kapacity? (například koupaliště, hřiště, sportovní kluby, zájmové kluby, internetová kavárna apod.) Odpověď:
4. Kam nejraději s kamarády chodíte? (na sportoviště, za kulturou, do kroužku, do volnočasového zařízení např. Sokol, Orel, Junák apod., do přírody, na hokej, na fotbal, na procházky se psem, na turistické výlety, do restaurace apod.) Uveďte:
5. Co byste si přáli, aby bylo pro vyžití mládeže v Moravských Budějovicích vybudováno? (sportoviště, outdoorový park, workoutové hřiště, cyklostezka, venkovní posilovna, veřejně volně přístupný prostor pro agility aktivity se psy, lanové centrum, místo pro hudební festivaly apod.) Uveďte/navrhněte:
6. Zapojujete se do charitativních nebo prospěšných činnosti? (pomoc seniorům, vedete nějaký oddíl dětí, pomáháte lidem s pohybovým handicapem apod.) Uveďte:
7. Jste umělecky založení? (navštěvujete ZUŠ, který obor (hudební výtvarný, jiný). Případně, chybí vám nějaký kroužek, který by podpořil vaše zájmy? (např. digitální fotografie, herectví, programování, 3D tisk, robotické kroužky, modelářství apod.) Uveďte:
8. Dojíždíte za nějakými volnočasovými nebo specializovaným odbornými aktivitami mimo město Moravské Budějovice? Pokud ano, uveďte, o jakou aktivitu jde a kam dojíždíte? (mohou to být specifické sportovní aktivity nebo kroužky, které v Moravských Budějovicích nejsou dostupné apod.) Uveďte:
9. Které kulturní akce se Vám v Moravských Budějovicích nejvíce líbí, navštěvujete nějaké? Uveďte:
10. Máte nějaký vlastní návrh, jaké akce byste rádi v Moravských Budějovicích viděli? (hudební, rockové nebo divadelní festivaly, sportovní akce, osvětové akce, slavnosti, kinematograf, filmový nebo hudební klub apod.) Uveďte:
11. Chodíte do městské knihovny? Odpověď:
Clear selection
12. Jste spokojeni se zázemím, a co knihovna nabízí? Odpověď:
12. Cítíte se v Moravských Budějovicích bezpečně? Odpověď:
13. Myslíte, že si v Moravských Budějovicích budete hledat práci a po ukončení studií zde zůstanete i bydlet? Odpověď:
14. Co vám chybí ve vaší škole? Co byste uvítali pro zlepšení kvality života ve škole? (může se jednat o zázemí, vybavení, prostředí, kroužky, venkovní prostory apod.) Uveďte/Navrhněte:
15. Myslíte si, že životní prostředí ve městě (parky, stromy, říčka Rokytka, veřejná zeleň, odpadkové koše) je příjemné nebo je potřeba provést nějaké kroky pro zlepšení životního prostřední? Uveďte:
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy