Pieteikuma anketa aktivitātēm "Brīvprātīgais aktīvists"
Jauniešu nevalstiskā organizācija "Creative Minds for Culture" ar Sabiedrības intergācijas fonda finansiālu atbalstu piedāvā Sējas novada jauniešiem piedalīties radošās un praktiskās aktivitātēs, kas īstenotas projekta "Brīvprātīgais aktīvists" ietvaros.

Aktivitāšu norise: 25.,26.,27.jūlijs, 1.,2.,3.,8.,9.,10.augusts, 16.,17.,21.septembris, plkst.10.00-18.00, Sējas kultūras namā vai izbraukumos ārpus Sējas novada (dalībniekiem tiks nodrošināts bezmaksas transports).
Dalība aktivitātēs ir bezmaksas. Dalībniekiem tiks nodrošināta ēdināšana (pusdienas un launags), organizēta nokļūšana uz/no aktivitāšu norises vietām un nepieciešamie mācību materiāli.

Pieteikšanās: līdz 23.jūlijam, aizpildot pieteikuma anketu. Apstiprinātie dalībnieki uz norādīto e-pastu līdz 24.jūlijam saņems papildus informāciju.
Papildus informācija: www.mindsforculture.com, sazinoties ar organizatoriem www.facebook.com/CreativeMindsforCulture vai rakstot uz e-pastu: mindsforculture@gmail.com.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
1. Vārds, uzvārds *
2. Vecums *
3. Tālruņa numurs *
Kontaktinformācija tiks izmantota tikai saziņai par aktivitātēm.
4. E-pasta adrese *
Kontaktinformācija tiks izmantota tikai saziņai par aktivitātēm.
5. Vai iepriekš esi piedalījies/-usies citās brīvā laika pavadīšanas aktivitātēs (nometnēs, apmācībās)? Lūdzu, īsumā apraksti savu pieredzi. *
6. Vai Tev ir pieredze brīvprātīgā darba veikšanā? *
Required
7. Kādas ir Tavas intereses un hobiji? *
8. Kāpēc vēlies piedalīties aktivitātēs "Brīvprātīgais aktīvists"? *
9. Ja esi jaunāks par 18 gadiem, norādi Tavu vecāku kontaktinformāciju (tālruņa numurs, e-pasts). *
Ja esi jaunāks par 18 gadiem, lūdzu, norādi kā varam sazināties ar Taviem vecākiem. Informācija nepieciešama, lai organizatori var sazināties ar Tavu mammu vai tēti par dažādiem jautājumiem, kas saistīti ar aktivitāšu norisi.
10. Vai esi gatavs piedalīties visās "Brīvprātīgais aktīvists" aktivitātēs? *
Aktivitāšu norise: 25.,26.,27.jūlijs, 1.,2.,3.,8.,9.,10.augusts, 16.,17.,21.septembris un papildus laiks augustā, piedaloties pašu plānotajās aktivitātēs (dalībniekiem būs iespēja pašiem izlemt par precīziem datumiem). Ja nevari piedalīties, norādi datumus uz kurām aktivitātēm netiec pie atbildes "Citas".
11. Vai apliecini, ka Tavi vecāki ir informēti par Tavu pieteikšanos aktivitātēm "Brīvprātīgais aktīvists"? *
14. Vai Tev ir kādas īpašas vajadzības,  alerģijas? *
Lūdzu, norādi jebkādu informāciju, kas būtu jāņem vērā organizatoriem plānojot aktivitāšu norisi, ēdināšanu un pārvietošanās iespējas. Jautā saviem vecākiem, ja neesi pārliecināts.
Ja Tev vai Taviem vecākiem ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar aktivitāšu organizatoriem - jauniešu organizāciju "Creative Minds for Culture" pa tālruni 27723995 vai rakstot uz e-pastu: mindsforculture@gmail.com
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy