English CAMP 2018
Pro registraci na English Camp 2018 vyplňte prosím následující formulář. Vaše přihláška je závazná, až po uhrazení ceny campu. Camp prosím uhraďte co nejdříve, nejpozději však do 10. června 2018. Počet míst je omezen!
Cena campu se odvíjí od data připsání platby na náš účet. V ceně je zahrnuto ubytování, plná penze a studijní materiály.

Platba přijde do 1. dubna 2018 ... cena je 3.799,- Kč
Platba přijde do 1. května 2018 ... cena je 3.899,- Kč
Platba přijde do 10. června 2018 ... cena je 3.999,- Kč
Platbu proveďte bankovním převodem na účet č.: 2000380583/2010 a jako variabilní symbol uveďte číslo 3 + telefonní číslo účastníka (celý variabilní symbol bude mít tedy tvar např. 3603123456).
Termín English Campu je 30. 6. - 7. 7. 2018.

Storno poplatky:
do 1. 6. – 25 %
do 22. 6. – 75 %
po 22. 6. – 100 %
Ujistěte se o správnosti emailové adresy. Na ni Vám budou chodit informace o kempu.
Po zaslání přihlášky Vám přijde potvrzující e-mail.

Souhlas se zpracováním osobních údajů:

Tento souhlas uděluje účastník English Campu (alt. zákonný zástupce u účastníků mladších 18-ti let) dobrovolně. Souhlas je udělován dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 679/2016 o Ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, dále je „GDPR“ dle zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen ZOOÚ) a o změně některých zákonů a se zákonem č.121/2000Sb. o právu autorském. Svým přihlášením udělujete provozovateli English Campu, jakožto správci osobních údajů, svůj souhlas s tím, aby zpracovával osobní údaje, obsažené v přihlášce. Osobní údaje budou zpracovávány maximálně po dobu dvou let, následně budou archivovány.
Na základně tohoto souhlasu je možné se zúčastnit námi pořádaného English Campu. Jedná se o údaje, které jsou pro nás v případě a organizaci tábora nezbytné v případě nutnosti je po nás mohou dále vyžadovat oprávněné instituce (KHS, zdravotní zařízení, atd.), kterým jsme povinni je poskytnout. Tyto osobní údaje budou využity výhradně pro nezbytnou administrativní přípravu a organizaci zajištění pobytu, za účelem poskytnutí relevantních služeb, pořádaných organizátorem. Díky tomuto souhlasu vám budeme moci zasílat relevantní informace, týkající se English Campu. Zejména se jedná o zaslání pokynů k účasti na táboře, provedení platby za účast na táboře, poskytnutí příspěvku na tábor zaměstnavatelem. Údaje smí být využity k vypracování statistik. Na vaší žádost budou údaje z databáze vyřazeny. Stejně tak souhlasíte s použitím fotografií a videí z tábora, jako součásti propagačních materiálů a aktivit English Campu.

Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Datum narození *
Your answer
Ulice a číslo popisné (Bydliště) *
Your answer
Město (Bydliště) *
Your answer
PSČ (Bydliště) *
Your answer
Email *
Your answer
Telefonní číslo *
Your answer
Telefonní číslo na rodiče
Pro studenty mladší 18-ti let povinné!
Your answer
Škola (zaměstnání)
Your answer
Znalost angličtiny *
Třída *
Velikost trička *
Kdo mne pozval na English Camp?
Your answer
Chtěl(-a) bych být ubytován(-a) s:
Your answer
Mám zájem o společnou dopravu? *
Cena za dopravu se platí zvlášť na místě.
Poznámka
Your answer
Souhlas se zpracováním osobních údajů: *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms